Nowości produktowe i bogaty program na Targach PCI Days 2019

Nowości produktowe i bogaty…

Rozpoczęło się odliczanie do premierowych, ale niezwykle wyczekiwanych Targów w branży farmaceutycznej i kosmetycznej, które odbędą się w dniach 15 i 16 maja 2019 r. w Warszawie. Do Targów PCI Days 2019 pozostało niespełna dwa miesiące, lista wystawców została już zamknięta, a program wypełniony po brzegi ciekawymi, inspirującymi i naukowymi wykładami merytorycznymi.

Podczas dwóch targowych dni wystawcy zaprezentują nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz trendy na sezon 2019/2020. Swoją ofertę z zakresu opakowań przestawi m.in. Masterchem - lider w produkcji opakowań typu PET, Bosky - producent kompletnych linii do pakowania, Novo-Pak - posiadający nowoczesny park maszynowy do produkcji opakowań, Formed - producent opakowań z tworzyw sztucznych, HLP Klearfold - największy na świecie producent opakowań przezroczystych, Unicom - posiadający w swojej ofercie opakowania z tworzyw sztucznych, szklanych i aluminiowych, a także producent opakowań farmaceutycznych Apon, niemiecka firma CABKA oraz OMAG - włoski producent opakowań, którego hasło przewodnie to "elastyczność w opakowaniu". Swoje doświadczenia w etykietowaniu i znakowaniu przedstawią Wiking Graf i Intrex, firmy o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Targi PCI Days 2019 cieszą się zainteresowaniem nie tylko wśród polskich producentów. Znaczące miejsce na targach zajmą międzynarodowe firmy, takie jak: Marchesini Group - światowy lider w projektowaniu i produkcji maszyn oraz kompletnych linii do pakowania zarówno produktów farmaceutycznych, jak i kosmetycznych, Roeper - dystrybutor naturalnych surowców z całego świata, CABKA, HLP Klearfold, belgijski Capsugel/Lonza, finlandzka firma laboratoryjna LabVantage, włoskie firmy SEA Vision z sektora IT i PQE Group, francuska firma Medelpharm oraz Bürkert z Austrii, a także wspomniany już OMAG z Włoch.

Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie: www.pcidays.pl

Targi to nie tylko poznawanie trendów i nawiązywanie nowych kontaktów, to również doskonałe miejsce do poszerzania wiedzy. W ramach dwóch Stref Inspiracji odbędzie się szereg istotnych i ciekawych wykładów merytorycznych, które zostaną wygłoszone przez cenionych ekspertów z branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Farmaceutyczna Strefa Inspiracji

 • Ochrona informacji w branży farmaceutycznej - modele, rekomendacje i wytyczne - Joanna Uchańska, Chałas i Wspólnicy Kancelaria Prawna
 • Patentowanie leków - co warto patentować, jakie są sposoby ochrony wynalazków w branży farmaceutycznej? - dr Magdalena Tagowska, Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o.
 • Media procesowe w przemyśle farmaceutycznym - Robert Wójcik, Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.
 • Projektowanie i optymalizacja procesu produkcyjnego w oparciu o ocenę ryzyka - Krystian Stempniak, Adamed Sp. z o.o.
 • Statystyka w jakości - Agnieszka Wilczyńska - Zuchora, Takeda Pharma Sp. z o.o.
 • Wizualna przewaga konkurencyjna opakowań w lekach OTC i suplementach diety - Iwona Studzińska, Etigraf Sp. z o.o.
 • CDMO - kontraktowe wytwarzanie i rozwój - Curtis Health Caps Sp. z o.o.
 • Wielki świat substancji rozsadzających - Agnieszka Szpikowska, Sonja Bauhuber, Rettenmaier Polska Sp. z o.o.
 • "Audit Trail review" w Kontroli Jakości i na Produkcji - podejście praktyczne - Michał Gasztych, Novartis Poland Sp. z o.o.
 • Kapsułki żelatynowe czy HPMC? Wybór odpowiedniego polimeru: rodzaje oraz ich zastosowanie w lekach oraz suplementach diety - Paweł Gruszczyński, Capsugel/Lonza Pharma & Biotech
 • Wzrost bezpieczeństwa pacjentów, dzięki serializacji farmaceutyków. Pierwsze miesiące doświadczeń rynku po wprowadzeniu systemu weryfikacji autentyczności leków - dr Michał Kaczmarski, Prezes Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków (KOWAL)
 • Jakie wyzwania występują w koncernach farmaceutycznych podczas wdrażania systemów CRM i innowacyjnych rozwiązań z sektora digital? - Radosław Marter, One2tribe Sp. z o.o.

Czytaj więcej:
Medycyna 161
Targi 1211