Nowy dyrektor polskiego oddziału Arburga

Nowy dyrektor polskiego oddziału…

Od 1 stycznia 2021 roku nowym dyrektorem polskiego oddziału Arburga jest Konrad Szymczak. Zastąpił on na tym stanowisku dr. Sławomira Śniadego, który z sukcesem założył i rozwinął Arburg Polska Sp. z o.o., a obecnie, po 25 latach, przeszedł na emeryturę. Polska jest dla Arburga jednym z najważniejszych rynków w Europie i od 1992 roku jest obsługiwana przez własny oddział w Warszawie.

Od lat Arburg buduje w Polsce intensywne kontakty z klientami, szczególnie w branżach medycznej, opakowaniowej oraz automotive. Również automatyka i robotyka zyskują w Polsce coraz większe znaczenie.

Arburg oferuje rozwiązania dla każdego z tych sektorów i utrzymuje bardzo dobrą pozycję rynkową dzięki doświadczonemu lokalnemu zespołowi.

arburg-176044-konrad-szymczak
Konrad Szymczak, dyrektor polskiego oddziału Arburg

- Myślę, że dalszy pomyślny rozwój filii Arburga w Polsce będzie w dużej mierze zależał od zaufania, jakim klienci z różnych branż darzą kompetencje i elastyczność naszego zespołu. Niektórzy klienci znają naszych pracowników od lat i utrzymują z nimi bliskie stosunki - zarówno osobiste, jak i zawodowe. Dlatego też chcę nadal stawiać na rozwój umiejętności zarówno u pracowników, jak i u siebie, a tym samym wzmacniać i poszerzać nasze relacje z klientami – zapowiada Konrad Szymczak.

Nowy dyrektor polskiego oddziału Arburga posiada zarówno kompetencje techniczne, jak i handlowe, które w ocenie koncernu sprawiają, że idealnie nadaje się do pełnienia roli lidera w Polsce. Posiada tytuł magistra inżyniera w zakresie Mechatroniki, Robotyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej oraz Executive MBA Oxford Brooks University.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233
Joseph
Joseph
*.64.77.132

Wysłany: 2021-03-09 22:47:09

Kto inny założył Arburg-a w Polsce i był jego 1 szefem.