Nowy trzpień montażowy Elesa+Ganter

Nowy trzpień montażowy Elesa+Ganter…
Firma Elesa+Ganter poszerzyła ofertę trzpieni montażowych o nowy model dostępny w wykonaniu ocynkowanym (GN 214.2) lub nierdzewnym (GN 214.3). Nowy produkt został zaprojektowany z myślą o aplikacjach, w których ograniczona przestrzeń utrudnia dostęp do ważnych elementów urządzeń. Niewielkie gabaryty uchwytu i łatwy system odwodzenia blokady są najważniejszymi atutami nowego trzpienia. Dodatkowo istnieje możliwość zamocowania do niego linki zabezpieczającej.

Trzpień montażowy Elesa+Ganter


Podobnie jak w pozostałych trzpieniach montażowych, naciśnięcie przycisku umieszczonego w osi części chwytnej (czerwony przycisk) powoduje schowanie się metalowych płetw zainstalowanych w części roboczej. Pozwala to na łatwe i szybkie wsunięcie/wysunięcie trzpienia do lub z otworu.

Linka zabezpieczająca


Typowe zastosowanie trzpienia montażowego to ustalanie, blokowanie, pozycjonowanie elementów względem siebie, szczególnie tam, gdzie czynność ta jest często powtarzana.


brak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska