Nowy wariant osuszacza z zawartością sadzy filtrowanej od firmy Rutalia

Nowy wariant osuszacza z zawartością…

Wielu klientów i partnerów biznesowych firmy Rutalia Masterbatches & Additives to użytkownicy barwnika czarnego i absorbera wilgoci. To właśnie z myślą o nich polski producent barwników oraz dodatków do tworzyw sztucznych stworzył kombinację dwóch substancji w formie jednego koncentratu. 

Rutalia Dessicant Combo Batch to nowy wariant osuszacza z zawartością sadzy filtrowanej, który jest  rozwiązaniem wielu problemów, zarówno logistycznych, produkcyjno-użytkowych jak również ekonomicznych.  

Osuszacze do tworzyw to dodatki modyfikujące w formie granulatu usuwające wilgoć oraz gazy z tworzywa. Znajdują szerokie zastosowanie w wyrobach produkowanych z regranulatów, przemiałów i aglomeratów, wtedy kiedy tworzywo jest zawilgocone lub zgazowane.

Dessicant Combo Batch, który z powodzeniem przeszedł wielokrotne próby u partnerów firmy Rutalia, to trafione rozwiązanie zapewniające oszczędność nie tylko od strony finansowej, ale także logistycznej. Mniejsze zakłady produkcyjne zachowają potrzebną przestrzeń, zaś większe fabryki zwiększą oszczędności i zredukują stosowanie czas produkcji. Pochłaniacz wilgoci i odgazowywacz w postaci granulatu z wykorzystaniem sadzy to szansa na znaczną redukcję dozowania barwników czarnych i wzrost wydajności każdego, małego, średniego i dużego zakładu produkcyjnego.

Bardzo szeroka kompatybilność z niemal wszystkimi typami tworzyw sprawdzi się wzorowo między innymi w branży recyklingu, a ekonomiczna niska cena zapewnia wielu producentom możliwość zwiększenia wydajności poprzez generowanie oszczędności. 

rutalia-dessicant-combo-batch