O przetwórstwie dla najmłodszych - inicjatywa Plastigo

O przetwórstwie dla najmłodszych…

Plastigo - znane na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych nie tylko z kompleksowej oferty i obsługi klienta na najwyższym poziomie, ale także z nieoczywistych rozwiązań promocyjnych, na tegorocznych targach zaprezentowało wyjątkową niespodziankę.

Książeczka pt. "O urządzeniach wiem wszystko" przygotowana w ramach Akademii Małego Przetwórcy debiutując w Kielcach na tegorocznych targach Plastpol, cieszyła najmłodszych gości stoiska G15. - Z zamiarem przygotowania podobnej publikacji nosiliśmy się już od dłuższego czasu. W związku ze zbliżającym się dniem dziecka uznaliśmy ten termin za idealny o czym świadczy chociażby duże zainteresowanie wśród Klientów posiadających dzieci czy wnuki - tłumaczy Roksana Zych - kierownik marketingu w Asten Group (właściciel marki Plastigo) odpowiedzialna za treść i przygotowanie materiału graficznego.

- Zależało nam, aby przygotować książeczkę która jak najlepiej wyjaśni najmłodszym proces przetwórstwa tworzyw. Dzieci cechuje niezwykła ciekawość świata i z przyjemnością chłoną wiedzę np. na temat tego jak powstają ich ulubione zabawki. Sami jesteśmy pasjonatami tego procesu i w dużej części posiadamy dzieci będące idealnymi odbiorcami. Na efekty nie trzeba było długo czekać - dodaje.

Kilkustronicowa książeczka niezwykle prosto, dziecięcym językiem tłumaczy jak przebiega proces, wyjaśnia czym jest tworzywo i podstawowe urządzenia peryferyjne. W ciekawy i przystępny sposób pozwala pokazać najmłodszym czym zajmują się ich rodzice, dziadkowie czy inni członkowie rodziny, co wpisuje się w dialog firmy i jej interesariuszy pokazując, że społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) dla częstochowskiego dystrybutora maszyn jest niezwykle ważnym elementem funkcjonowania.

- Pierwszy nakład jest jeszcze dostępny, tak że zapraszamy do kontaktu te osoby, które chciałyby bliskich swojemu sercu najmłodszych wprowadzić w świat tworzyw. Wystarczy kontakt na marketing@plastigo.pl - podsumowuje Roksana Zych.

plastigo-ksiazeczka-o-urzadzeniach-wiem-wszystko-1
Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81