Oto jest! Zwycięzca naszej licytacji na rzecz WOŚP!

Oto jest! Zwycięzca naszej…

154 606 764 złotych - to kwota deklarowana tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostateczny wynik zbiórki poznamy 31 marca ale już dziś możemy poinformować, że z pewnością wzrosła ona o co najmniej 8 200 zł.

Tyle właśnie przekazał na walkę z sepsą zwycięzca naszej specjalnej aukcji charytatywnej, który dzięki swojej hojności będzie miał możliwość zaprezentowania się na okładce marcowo-kwietniowego numeru „Plast Echo”!

Z przyjemnością zatem informujemy, że następny numer naszego czasopisma ozdobi grafika zaprojektowana przez firmę PackMan z Łajsk w województwie mazowieckim.

Kim jest zwycięzca? Firma PackMan jest producentem ekologicznych pojemników do zgrzewu wykorzystywanych w cateringu dietetycznym oraz importerem talerzy i miseczek z trzciny cukrowej, naczyń z liści palmowych, drewnianych sztućców oraz papierowych słomek.

6k9a6514-2

Opakowania stosowane w gastronomii, ze względu na charakter użytkowania w szybkim czasie stają się niepotrzebnym śmieciem. I tak jak wydaje się, że w wielu dziedzinach życia tworzywa sztuczne są niezastąpione tak w przypadku jednorazowych talerzy, miseczek i kubków świetną alternatywą jest stosowanie materiałów naturalnych, takich jak trzcina, pulpa drzewna czy papier.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy naszej licytacji i już teraz zapraszamy do lektury wywiadu z panem Tomaszem Bielińskim, prezesem firmy PackMan. Wywiad ukaże się w najbliższym numerze PlastEcho.

16760319674601

Więcej na temat firmy PackMan na stronie: www.ekologicznenaczynia.pl