Otwarcie drugiego zakładu Plasmaq w Portugalii

Otwarcie drugiego zakładu…

W kończącym się roku, firma Plasmaq ma przyjemność poinformować o znacznym zwiększeniu swoich mocy produkcyjnych, dzięki sfinalizowaniu zakupu zakładów produkcyjnych w portugalskim Pombal.

Pierwszy zakład produkcyjny Plasmaq powstał w Leiria tuż po założeniu firmy, w 1992. W kolejnych latach fabryka poddana została znacznej rozbudowie i obecnie, powierzchnia produkcyjna w Leiria wynosi 1400 m2. Po 28 latach działalności, okazało się, że jest ona niewystarczająca.

W związku z rozwojem firmy oraz w odpowiedzi na wymagania środowiska, a przede wszystkim w trosce o zabezpieczenie potrzeb klientów, Plasmaq zdecydował się nabyć działający zakład produkcji maszyn i konstrukcji stalowych w oddalonej o 25 km od Leiria miejscowości Pombal. W ten sposób, firma zyskała 6000 m2 powierzchni, ze strefą produkcyjną 2300 m2 i 600 m2 powierzchni socjalnej. Zakład posiada pełny park maszynowy do wykorzystania w ramach działalności firmy Plasmaq. Firma wzbogaciła się również o kompetentny zespół pracowników technicznych i produkcyjnych gotowych, by zapewnić najlepszą obsługę klientów Plasmaq’a.

- Wszyscy razem tworzymy zespół Plasmaq, nasi pracownicy, nasi klienci, nasi dostawcy, wszyscy Państwo, którzy ufają naszej pracy. Ta inwestycja to odpowiedź na Państwa potrzeby. To nasz wysiłek, by sprostać Państwa wymaganiom i nie zawieść Państwa zaufania. - mówi Fernando Lagoa, CEO firmy Plasmaq - To również naturalny etap rozwoju firmy. Jesteśmy przekonani, że to właściwy kierunek.

pjm

Czytaj więcej:
Maszyny 596

Producent kompletnych linii i urządzeń do
 

Producent kompletnych linii i urządzeń do recyklingu tworzyw sztucznych i przerobu odpadów

Portugalia, 2400-016 Leiria, Zona Industrial da Barosa, Lt 8 Carreira d'Água

Reportaże

Forum