PCI Days 2019 - nie tylko nowoczesne rozwiązania opakowaniowe

PCI Days 2019 - nie tylko… Branża opakowań ciągle się rozwija a jej rola prezentacji w towarów jest niezmiennie kluczowa w docieraniu do klientów. Znalezienie odpowiednich kontaktów, które mogłyby zapewnić usługi opakowaniowe na najwyższym poziomie nie jest łatwe. Z pomocą przychodzą Targi PCI Days. Targi te są wyjątkowo atrakcyjne zarówno dla producentów z branży farmaceutycznej oraz kosmetycznej, ponieważ pozwalają one tym firmom znaleźć właściwych partnerów z branż opakowaniowych dla obu typu produktów.

Na miejscu wśród firm oferujących swoje opakowania znajdzie się m.in. Unicom International oferujący najwyższej jakości opakowania przeznaczone między innymi dla produktów kosmetycznych i farmaceutycznych. HLP Klearfold przedstawi swoją ofertę jako największy i najbardziej doświadczony producent opakowań transparentnych. Firma Apon zaprezentuje swoje pojemniki dla firm farmaceutycznych oraz producentów suplementów diety. Firma Pablo za to przedstawi swoje maszyny służące do pakowania.

Naturalnie Targi PCI Days kuszą swoją ofertą nie tylko przedstawicieli branży opakowaniowej. Wśród wystawców nie zabraknie również firm z branż surowcowych, maszyn do produkcji, urządzeń laboratoryjnych, urządzeń etykietujących i znakujących, usług produkcji marki własnej, usług logistycznych oraz ofert z zakresu IT. Do grona wystawców również dołączyli: producent maszyn Trade & Consult; firma konsultingowa PQE Group; dystrybutor produktów Dockweiler Grupa JMC; laboratorium J.S. Hamilton; Shim-Pol - producent narzędzi laboratoryjnych; Uni-Export – producent narzędzi badawczych; zakład poligraficzny Wiking Graf; ITS Science - dystrybutor sprzętu analitycznego; zakłady przemysłu gumowego Sanok Rubber; producent surowców i składników aktywnych Impag Chemicals Poland; producent maszyn Netzch Instrumenty; firma inżynierska Nortec J.Pfeiffer-Chrzanowska; Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz nowoczesne laboratorium mikrobiologiczne Mikrolab.

PCI Days to jednak nie tylko stoiska z firmami prezentującymi swoje nowoczesne rozwiązania. Targi te, to również kształcące oraz inspirujące wykłady merytoryczne odbywające się w dwóch Strefach Inspiracji - farmaceutycznej i kosmetycznej, w ramach których będą prowadzone liczne wykłady oraz prezentacje, prowadzone przez specjalistów z otoczenia branż. W programie między innymi:
  • Blue light i jego wpływ na skórę - Michał Abendrot, Dr Koziej sp. z o.o. sp.k.
  • Problemy w czasie powiększania skali procesów technologicznych / Kosmetyczny Scale-Up - Magdalena Mysłek N Cosmetics
  • Trendy w etykietach branży kosmetycznej na 2019/2020 - Etigraf sp. z o.o.
  • Zabezpieczenie oryginalności środków farmaceutycznych - Rozwiązania etykietowe - Etigraf sp. z o.o.
  • Znaczenie znaków towarowych w budowaniu wartości firm kosmetycznych - Joanna Piłka, Patpol Kancelaria Patentowa sp. z o.o.
  • Patentowanie leków - co warto potentować; jakie są sposoby ochrony wynalazków w branży farmaceutycznej - Magdalena Tagowska, Patpol Kancelaria Patentowa sp. z o.o.
Targi PCI Days odbędą się 15 oraz 16 Maja 2019 w hali Expo XXI. Branża opakowaniowa pędzi do przodu, dlatego warto zarejestrować się na targi już teraz i być częścią tego boomu.

Źródło: Farmacom

Czytaj więcej:
Targi 1260

Reportaże

Forum