Petra Culmann, kierownik projektu Messe Düsseldorf o zbliżających się targach K

Targi K, to termin obowiązkowy dla decydentów i praktyków, którzy chcą wykorzystać szanse zastosowania nowych pomysłów i optymalizacji.

Karty wstępu online
Przed wizytą na targach goście mogą zaopatrzyć się w kartę wstępu online. Bilet dostarczany jest pocztą. Od maja 2007 r. nieskomplikowane zamówienie karty wstępu wspomagane jest instrukcją krok po kroku.

Korzyścią takiego rozwiązania jest przede wszystkim niższa cena: bilet jednodniowy w przedsprzedaży kosztuje 49 euro, natomiast na miejscu w kasie w Düsseldorfie – 55 euro. Bilet trzydniowy kosztuje w internecie 108 euro, w kasie zaś 120 euro. Nowa usługa oferuje jeszcze jedną korzyść: karta wstępu jest jednocześnie biletem w publicznych środkach komunikacji.

Przedstawicielstwa zagraniczne
Różnorodne usługi oferuje także sieć międzynarodowych przedstawicielstw. Messe Düsseldorf ma 66 biur na całym świecie. Jest to bardzo korzystne dla wystawców, gości i dziennikarzy. Na miejscu, w ojczystym języku, można uzyskać optymalne wsparcie i praktyczne porady. Można zamówić karty wstępu i katalogi. Biura pomagają w planowaniu podróży i rezerwacji hotelu, często z ciekawymi atrakcjami.

Atrakcyjny Düsseldorf
W Düsseldorfie czekają na gości nie tylko funkcjonalne tereny targowe, ale także znakomita infrastruktura, komunikacja, noclegi oraz rozrywka. Z lotniska na targi, co kilka minut, jeżdzą specjalne autobusy. Również przejazd taksówką zajmuje kilka minut. Równie szybko można dostać się z targów do miasta.


Düsseldorf jest nie tylko centrum medialnym i ośrodkiem międzynarodowego biznesu. Po zamknięciu targów oferuje wiele atrakcji. Mamy tu liczne restauracje i knajpki na, eleganckie sklepy, ponad 20 muzeów, operę.

Turning Vision into Business
Mottem K 2007 jest zawołanie "Turning Vision into Business", czyli "Zamieniamy nasze idee na interesy". Wszyscy, którzy znają targi w Düsseldorfie wiedzą, że nie jest to puste hasło. K Düsseldorf jest po prostu najważniejszym na świecie zarodkiem innowacji w przemyśle tworzyw sztucznych i kauczuku.