Pickery Alfa Robot - nowość w ofercie firmy Dopak

Pickery Alfa Robot - nowość…

Firma Dopak - dostawca maszyn i usług dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych wprowadziła do swojej oferty pickery Alfa Robot, przeznaczone do automatycznego odbioru wlewków i detali z wtryskarek. Pneumatyczne pickery serii Phoenix z ramieniem obrotowym to uniwersalne roboty, współpracujące z wtryskarkami różnych producentów w zakresie sił zwarcia od 30 do 300 ton. Urządzenia stanowią odpowiedź polskiego dostawcy na oczekiwania rynku na precyzyjne i dobrej jakości roboty, odpowiednie do każdego budżetu.

Pickery są optymalnym rozwiązaniem do niewielkich przestrzeni i niskich hal produkcyjnych. Posiadają menu oraz pełną dokumentację w języku polskim. Dodatkową zaletą jest wsparcie serwisowe i szybko dostępne części zamienne w magazynie Dopak.

Automatyzacja produkcji przy wykorzystaniu pickerów serii Phoenix oznacza wiele korzyści:

  • zwiększenie wydajności i produktywności,
  • poprawa jakości pracy oraz wzrost standaryzacji i powtarzalności procesów,
  • łatwa i bezpieczna obsługa.

- Bardzo się cieszymy, że pickery Alfa Robot powiększyły naszą ofertę w zakresie rozwiązań do automatyki procesu wtrysku. Planujemy dalej rozwijać współpracę z producentem, ponieważ zależy nam na kompleksowej ofercie, która pozwoli zaspokoić potrzeby klientów również w segmencie niskobudżetowym. Klienci często pytają o wsparcie posprzedażowe w zakresie serwisu urządzeń z rynku azjatyckiego. Pragnę zapewnić, że jako profesjonalny dystrybutor gwarantujemy szybki dostęp do części zamiennych, a nasz serwis wykonuje naprawy pickerów, które wprowadzamy na rynek - powiedziała Ilona Bazgan, dyrektor sprzedaży w Dopak.

picker-alfa-robot-nowosc-od-dopak
Maszyny i usługi do przetwórstwa tworzyw
  Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa

Maszyny i usługi do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 52-407 Wrocław, Kwiatkowskiego 5a
Patryk Barski
Patryk Barski
*.64.50.230

Wysłany: 2023-01-13 14:50:24

Zachęcam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania. Tel: 519 537 751 @: barski@dopak.pl

Reportaże

Forum