Plast-Box dostarcza opakowania dla marki Caparol

Plast-Box dostarcza opakowania…
Plast-Box SA w swoim portfelu wieloletnich klientów ma coraz więcej znanych zagranicznych marek. Od ponad trzech lat spółka córka na Ukrainie zaopatruje w owalne wiadra lidera branży budowlanej - firmę Caparol. Dostawy produktów Plast-Box SA regularnie trafiają do - wschodnich fabryk koncernu, umiejscowionych na terenie Rosji, Ukrainy i Białorusi. Od sierpnia br. słupski oddział Plast-Box SA realizuje również zamówienia dla polskiego zakładu produkcyjnego firmy Caparol Polska w Kleszczowie.

Sukcesywnie zwiększający się asortyment produktowy marki Caparol zapoczątkował w 2009 roku owocną współpracę z producentem opakowań z tworzyw sztucznych Plast-Box SA. Przez trzy lata spółka, wykorzystując moce produkcyjne zakładu na Ukrainie, realizowała zamówienia na produkcję setek tysięcy owalnych pojemników o pojemności 3, 5 oraz 12 l. Uzyskane kilka miesięcy temu pierwsze zamówienie na produkcję okrągłych wiaderek poszerzyło współpracę obu firm o dostawy z polskiego Plast-Boxu dla Zakładu Produkcyjnego Caparol Polska w Kleszczowskiej Strefie Przemysłowej.

- Firma Caparol złożyła u nas zamówienie na okrągłe wiadra o pojemności 17,5L z nadrukiem offsetowym. Do tej pory zrealizowaliśmy już kilka dostaw opakowań do fabryki w Kleszczowie. Dokładamy starań, aby współpraca z tak znaną marką na rynku budowlanym, zarówno w Polsce, jak i za granicą, miała charakter progresywny. Wciąż czynimy starania o rozpoczęcie dostaw naszych opakowań do fabryk koncernu, zlokalizowanych również w krajach Europy Zachodniej. Z marką Caparol łączą nas podobne wartości i pierwszeństwo dla wysokiej, jakości dostarczanych rozwiązań, wierzymy zatem, że już niedługo będziemy mogli rozpocząć realizację kolejnych projektów na jeszcze szerszą skalę - mówi Andrzej Sadowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu oraz Członek Zarządu Plast-Box SA.

Czytaj więcej: Opakowania 1414 Wiadra 52Reportaże

Forum

Ramones

Własna firma produkcyjna 2021-06-06

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23

Cosmoplast

Wtrysk PA6 GF 30 2021-03-20