Plastigo na Targach Warsaw Industry Week

Plastigo na Targach Warsaw… Początek miesiąca listopada będzie okazją do ponownego spotkania całej branży tworzyw. Tym razem przy okazji Targów Warsaw Industry Week (WIW), których pierwsza edycja odbędzie się w dniach 7-9 listopada w Nadarzynie pod Warszawą. Plastigo zaprezentuje tam pracujące gniazdo produkcyjne z maszyną Borche BS Plus oraz osprzętem peryferyjnym Shini.

Co istotne, zwolennicy rozwoju będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach technologicznych w ramach Akademii Technicznej, a zainteresowani doposażeniem wtryskowni – kupić maszyny i urządzenia w specjalnych cenach w Strefie Outlet.

- To pierwsza edycja targów, które naszym zdaniem mają duży potencjał i mogą wyrosnąć na znaczące wydarzenie branżowe. Targi WIW koncentrują się wokół szeroko pojętej produkcji, nie tylko w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych, ale również drewna czy metalu. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wykorzystać tą okazję do ponownego spotkania z naszymi dotychczasowymi klientami, jak i tymi potencjalnymi – tłumaczy Jerzy Dądela, Dyrektor Plastigo. – Zaprezentujemy się na stoisku B21, gdzie na gości będzie czekać jak zwykle reprezentacja naszej oferty produktowej oraz cały sztab naszych specjalistów. Zaprosimy również do Sali konferencyjnej A6 na trzy dni wykładów z różnych dziedzin przetwórstwa tworzyw, natomiast do Strefy Outlet na skorzystanie z oferty specjalnej na zakup maszyn i urządzeń – dodaje.

Plastigo na Warsaw Industry Week


Czytaj więcej:
Maszyny 578
Targi 1239

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81