Plastigo z najszybszą ekspozycją na Plastpolu

Plastigo z najszybszą ekspozycją…
Krótkie czasy cykli, automatyzacja, szybkie wdrożenia produkcji... W tym roku na stoisku Plastigo będzie i więcej i szybciej. Częstochowski dystrybutor maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych zaprasza na stoisko G10, aby poczuć przyśpieszenie w najszerszym wymiarze.

Na tegorocznych Targach Plastpol, zgodnie z hasłem przewodnim „Przyśpiesz!”, Marka Plastigo planuje zaprezentować rozwiązania usprawniające i przyśpieszające produkcję. W ramach ekspozycji targowej będzie można zobaczyć wtryskarki z oferty Plastigo - zarówno dobrze znane przetwórcom maszyny marki Borche, jak i wtryskarkę pionową Multiplas. Łącznie zaprezentowane zostaną 3 maszyny pracujące w szybkich cyklach. Na szczególną uwagę zwiedzających zasługują liczne nowości, mające przyspieszać produkcję, w tym manipulatory marki Shini: osiowy SCARA i SSE z odbiorem bocznym. Na ponad 270 metrach powierzchni wystawienniczej pojawi się łącznie ponad 50 urządzeń, w tym pełny system automatyzacji, obsługujący dwie wtryskarki.

Kompleksowa prezentacja Plastigo ma w tym roku na celu rozpędzenie produkcji Klientów, dlatego oprócz bogatej ekspozycji produktowej, swoją reprezentację na stoisku będzie miała również oferta usługowa Plastigo. Uzupełnieniem „produktowego przyśpieszenia” będzie z pewnością Serwis działający 24/7/365, autorski program szkoleń oraz usługi własnego laboratorium.

- W tym roku wszystko na stoisku G10 przyśpiesza. Wtryskarki będą pracować w szybkich cyklach, zaprezentujemy liczne rozwiązania usprawniające produkcję oraz usługi, dzięki którym produkcja naszych Klientów nabierze rozpędu – wyjaśnia Marta Sikora, kierownik marketingu, odpowiedzialna za tegoroczną ekspozycję Plastigo.

Odwiedzający tegoroczne stoisko Plastigo, zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli marki, mogą również liczyć na dodatkowe atrakcje, a w szczególności konkursu z bardzo szybką nagrodą.


Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81


Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08