PlastigoAcademy rusza z nowym cyklem szkoleń

PlastigoAcademy rusza z nowym…
"Więcej wiesz - więcej zarabiasz" to nowa oferta szkoleniowa firmy Plastigo. Cykl szkoleń ma być odpowiedzią na nowe wyzwania, jakie niesie ze sobą 2013 rok: zmiany na rynku, rozwój branży i rosnące wymagania odbiorców.

Nowy cykl szkoleń to sześć bloków tematycznych, realizowanych w opcji szkoleń otwartych lub zamkniętych oraz oferta indywidualna, czyli "szyta na miarę" pod kątem potrzeb konkretnej firmy.

Bloki tematyczne wchodzące w skład szkoleń obejmują takie zagadnienia, jak: ogólne wiadomości dotyczące tworzyw polimerowych, przetwórstwa i produkcji detali, problematyka formy wtryskowej i peryferii, kwestia optymalizacji produkcji i efektywności wtryskiwania.

- Szkolenia to nie tylko sposób na pozyskanie realnej wiedzy i przydatnych umiejętności - mówi Marta Sikora, koordynator szkoleń. - Spotkania dają możliwość również na poszerzenie perspektyw, otwarcie się na nowe rozwiązania czy zawarcie nowych znajomości z ciekawymi ludźmi.

Zajęcia poprowadzą specjaliści z Politechniki Częstochowskiej. Pierwsze spotkanie szkoleniowe pod nazwą "Wiem, co przetwarzam, czyli tworzywa polimerowe od A do Z" odbędzie się 22 lutego br.

Firma Plastigo prowadzi szkolenia od początku działalności, ale pierwsze ogólnodostępne spotkania odbyły się w 2007 roku. Z czasem szkolenia wyodrębniły się jako autonomiczna działalność w ramach PlastigoAcademy, a pierwsze prelekcje pod tym szyldem odbyły się na konferencji PlastInvent w 2010 roku. Od tego roku stanowią osobny projekt.


Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81