Plastpol 2007 wystartował

Plastpol 2007 wystartował…
Dzisiaj w Kielcach rozpoczęła się 11 edycja najważniejszych w naszym kraju targów branży tworzyw sztucznych. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Plastpol potrwają do piątku.

W imprezie, organizowanej przez Targi Kielce, ma wziąć udział niemal 800 wystawców z całego świata. Dzięki takiemu zainteresowaniu wystawa stała się jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez przygotowywanych przez Targi Kielce.

Jest też miejscem spotkań większości firm z branży prezentujących nowości w dziedzinie techniki przetwórstwa tworzyw sztucznych: maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw. Swoje rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty zaoferują w tym roku również firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych.

W tym roku oprócz stałych ekspozycji na gości czeka też szereg imprez towarzyszących. Zaplanowano m.in. seminaria i konferencje na temat postępu w przetwórstwie tworzyw polimerowych" i szybki kurs języka angielskiego "Takeawayenglish".

W Kielcach obecny będzie również nasz serwis. Pierwsze relacje z tego największego w Polsce branżowego wydarzenia zamieścimy na naszych stronach już wkrótce.

Czytaj więcej: Targi 988

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska