Plastpol po raz kolejny udanym wydarzeniem dla Moretto

Plastpol po raz kolejny udanym…

Plastpol potwierdził, że jest jedną z wiodących europejskich imprez targowych dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Pozytywne opinie wyraziła również firma Moretto, która podczas czterodniowego wydarzenia nawiązała nowe relacje biznesowe, wymianę informacji oraz konsolidację starej i nowej współpracy.

Celem Moretto zawsze było służenie rynkowi rozwiązaniami, które tworzą przewagę konkurencyjną dla klientów i bycie partnerem zdolnym do znalezienia właściwego rozwiązania na każde żądanie klienta, rozwijając partnerstwa, które trwają przez długi czas. Zaangażowanie to zostało docenione również przez odwiedzających stoisko Moretto na targach Plastpol, gdzie zaprezentowano kilka automatyzacji łączących know-how, technologię i zaawansowaną cyfryzację optymalizującą wydajność i procesy produkcyjne.  

moretto
Stoisko Moretto na targach Plastpol 2024


CRX Mobilux: kompleksowe rozwiązanie do suszenia i transportu granulatu tworzyw sztucznych

CRX Mobilux na nowo definiuje standardy wydajności energetycznej i elastyczności w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Mobilna i kompaktowa aplikacja zaprojektowana do pracy obok maszyn przetwórczych poprzez integrację funkcji suszenia i transportu materiału, optymalizując zarządzanie automatyzacją i przestrzenie produkcyjne.

Zarządzanie CRX Mobilux jest proste i intuicyjne dzięki standardowemu 7-calowemu ekranowi dotykowemu, który zawiera bibliotekę 200 receptur, dzięki czemu uruchamianie i użytkowanie jest niezwykle proste.

Ponadto funkcja kontroli wilgotności podnosi profil technologiczny tego rozwiązania dzięki pomiarowi wilgotności resztkowej polimeru w linii produkcyjnej bez konieczności pobierania próbek poza linią produkcyjną.


moretto-crx-mobilux
CRX Mobilux, system suszenia i przenoszenia.


Postępujący rozwój

Od momentu powstania w Polsce, w 2009 roku w Częstochowie, Moretto East Europe jest bohaterem stopniowego i ciągłego rozwoju, który odpowiada na pragnienie firmy, aby zaspokoić rosnący popyt i zapewnić wykwalifikowaną obecność coraz bliżej klienta.

Reportaże

Forum