Płyty warstwowe Aludecor - pokusa dla projektantów

Płyty warstwowe Aludecor -… Płyty Aludecor stanowią laminat polietylenu małej gęstości PE-LD z obu stron pokryty foliami aluminiowymi chronionymi od zewnątrz bezbarwnymi lub barwionymi powłokami poliestrowymi.

Aludecor zainteresuje projektantów wszelkiego rodzaju reklam dużych formatów, plansz informacyjnych, plansz na stoiskach wystawowych itp.

W stałej ofercie Cezexu płyty dostępne są w szerokiej gamie barw. Zaletami płyt Aludecor są: duża sztywność (wielokrotnie większa niż płyt PVC, PMMA, blach aluminiowych o tej samej grubości), trwałość, odporność na działanie warunków atmosferycznych, idealna gładkość, niewielki ciężar, możliwość doboru barwy powierzchni i inne.

Na płytach Aludecor możliwe jest malowanie farbami poliakrylowymi i poliuretanowymi, zadrukowywanie sitowe, naklejanie elementów zdobniczych oraz napisów na materiałach samoprzylepnych,

Płyty Aludecor stanowią materiał, który nie tylko spełnia odpowiednie wymogi techniczne i funkcjonalne, lecz również zapewnia projektantowi maksimum twórczej swobody, pozwalając wyeksponować produkt lub usługę.

Obróbka mechaniczna płyt, możliwość wyginania, krojenia, złamywania, łączenia śrubami, nitami pozwala na tworzenie zarówno dwu- jak również trójwymiarowych form.

Dostępne formaty: 1220x2440; 1500x3050; 1500x4050 mm

# # #


Cezex Sp. z o. o. jest największą w Polsce i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku dystrybucji papieru. Oferuje szeroką gamę najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz innych materiałów dla biur i poligrafii, w tym tworzywa sztuczne. Firma posiada najbardziej rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce - magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim i 13 biur handlowych z magazynami lokalnymi oraz Salon Papierniczy w Warszawie, w którym odbywa się sprzedaż detaliczna. Pozwala to na osiągnięcie najwyższego poziomu obsługi klientów. Cezex prowadzi działalność od siedemnastu lat. Firma rozwinęła się wyłącznie w oparciu o polski kapitał.

CEZEX Sp. z o.o.
ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa
tel/ fax: (0-22) 597 60 00
e-mail: cezex@cezex.pl
www.cezex.pl

Czytaj więcej:
Anonymous
Anonymous

Wysłany: 2012-03-28 12:26:06

brzmi ciekawie

Reportaże

Forum