Poznaliśmy zwycięzcę licytacji na rzecz WOŚP!

Poznaliśmy zwycięzcę licytacji…

8 lutego zakończyła się zorganizowana przez nas licytacja okładki "Plast Echo" na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcję wygrała firma Biesterfeld Polska, która zasili konto WOŚP kwotą 6050 złotych. To drugi rok, w którym "Plast Echo" aktywnie angażuje się we wsparcie tego szczytnego celu.

Walka o zwycięstwo była wyjątkowo zacięta i toczyła się dosłownie do ostatnich sekund. Wytrwałość najbardziej opłaciła się przedsiębiorstwu Biesterfeld, które w nagrodę otrzyma unikalną możliwość umieszczenia swojej reklamy na pierwszej okładce tegorocznego lipcowo-sierpniowego wydania "Plast Echo". Dodatkowo na łamach wspomnianego numeru, jak również na portalu Plastech.pl, opublikowana zostanie rozmowa z przedstawicielem firmy - już dziś zapraszamy wszystkich do lektury!

Biesterfeld Polska Sp. z o.o. to wiodący dystrybutor tworzyw sztucznych i elastomerów, należący do globalnej grupy Biesterfeld AG. Firma dostarcza rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Jej oferta obejmuje tworzywa standardowe, akrylowe, konstrukcyjne, elastomerowe oraz wysoko zaawansowane produkty specjalne. Surowce znajdujące się w portfolio Biesterfeld są dedykowane do większości metod przetwórczych, m.in. wtrysku, wytłaczania czy rozdmuchu. Przedsiębiorstwo posiada także ważny certyfikat ISCC Plus.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a pozostałym licytującym dziękujemy za udział w naszej akcji!


plastpol-2022-146
Firma Biesterfeld na targach Plastpol