Premiera drukarki Epson na targach Packaging Innovations

Premiera drukarki Epson na…
Firma Epson, producent urządzeń do przetwarzania obrazu, takich jak projektory i drukarki, oferuje całą rodzinę urządzeń do druku etykiet dla branży retail oraz produkcji opakowań i reklamy. Rozwiązania producenta tworzone z myślą o tym rynku, projektowane pod kątem wspierania produkcji trwałych i czytelnych etykiet, kuponów czy opakowań prezentowane będą 9 i 10 kwietnia na targach Packaging Innovations w Hali Expo XXI w Warszawie.

Ważnym wydarzeniem w skali całej imprezy będzie premiera drukarki do kolorowych etykiet - Epson ColorWorks C7500. Urządzenie będzie prezentowane po raz pierwszy w Polsce. Jest ono przeznaczone do szybkiej, usprawnionej produkcji oznaczeń i kolorowych etykiet dostosowanych do indywidualnych potrzeb w warunkach domowych lub w małym przedsiębiorstwie.

Jest to pierwsza drukarka z głowicą wierszową PrecisionCore MicroTFP, która zapewnia najwyższą jakość wydruku, a zastosowanie technologii kontroli stanu dyszy zapobiega występowaniu błędów i martwych pikseli. Dodatkowo technologia ta pozwala na autokonserwację urządzenia poprzez automatyczne zastępowanie zablokowanych dysz.

Epson ColorWorks C7500 jest w stanie drukować kolorowe etykiety z prędkością do 300 mm/s w rozdzielczości 600 x 1200 dpi – co jest wygodnym dla użytkowników bezkompromisowym połączeniem dużej szybkości z wysoką jakością wydruku.

Funkcjonalność drukowania na żądanie pozwala optymalizować koszty pracy, dzięki eliminacji etapu druku wstępnego i związanych z tym nakładów Panel sterowania LCD sprawia, że konfiguracja drukarki jest bardzo prosta, a urządzenie można w łatwy sposób zintegrować z każdym systemem operacyjnym. Uniwersalną kompatybilność zapewniają interfejsy USB oraz ETH.

Epson


- Portfolio drukarek Epson to rozwiązania dla bardzo różnych odbiorców, projektowanych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej grupy - mówi Grzegorz Moch z firmy Epson. - W przypadku rynku opakowań i etykiet, kluczowe dla klientów czynniki to szybkość, estetyka oraz trwałość wydruków przy utrzymaniu jak najniższych cen druku. Goście tej edycji Packaging Innovations będą mogli przede wszystkim zobaczyć nowe urządzenie do kolorowych etykiet ColorWorks C7500. Jest to polska premiera tego urządzenia i będzie możliwość bezpośredniego przetestowania go oraz zadania ekspertom naszej firmy dodatkowych pytań. Warto skorzystać z okazji, jaką będą dedykowane, atrakcyjne oferty handlowe.

Na stoisku A19 eksperci firmy Epson będą prezentować praktyczne działanie premierowego urządzenia oraz drukarek wykorzystywanych do produkcji opakowań, etykiet i rozwiązań reklamowych. Promowane będą również popularne w branży opakowań drukarki Epson SurePress L-4033AW oraz Epson SC-S70610(10C). Dla odwiedzających stoisko gości, którzy zdecydują się na zamówienie w trakcie targów firma przygotowała specjalne promocje.

Epson