Rekordowa liczba uczestników podczas PRSE 2021

Rekordowa liczba uczestników…

Piąta edycja wystawy i konferencji Plastics Recycling Show Europe (PRSE), która odbyła się na początku tego miesiąca w Amsterdamie, przyciągnęła rekordową liczbę zwiedzających i wystawców z całej Europy. W ciągu dwóch dni w wydarzeniu wzięło udział ponad 4 400 osób oraz ponad 180 wystawców. Ponad 3 500 osób wzięło udział w imprezie osobiście, a 900 uczestniczyło w niej wirtualnie.

Dwudniowa konferencja PRSE pokazała najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii i zastosowań recyklingu tworzyw sztucznych, omówiono również w jej trakcie kwestie dotyczące wyzwań dla branży recyklingu tworzyw sztucznych oraz aktualnej sytuacji legislacyjnej w UE.

- PRSE to fantastyczna okazja, aby zobaczyć nowe maszyny, poznać nowe trendy i porozmawiać o biznesie, dzięki czemu wszyscy uczestnicy łańcucha wartości recyklingu tworzyw sztucznych mogą podejmować kolejne kroki w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym - powiedział Ton Emans, prezes Plastics Recyclers Europe (PRE).

prse2021-conference-3327w0286-mr

- Targi PRSE 2021 okazały się naszą najbardziej udaną wystawą jaką zorganizowaliśmy do tej pory, przyciągając więcej firm niż kiedykolwiek wcześniej - powiedział Matt Barber, PRSE Event Director w Crain Communications. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od wystawców, prelegentów i gości. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z możliwości ponownego spotkania twarzą w twarz w celu rozwoju programu recyklingu tworzyw sztucznych w Europie.

Plastics Recycling Show Europe skupia wystawców, odwiedzających i finalistów Plastics Recycling Awards Europe, reprezentujących cały łańcuch wartości branży tworzyw sztucznych, w tym recyklerów, producentów maszyn, surowców, przetwórców, firmy zajmujące się gospodarką odpadami oraz, w coraz większym stopniu, właścicieli marek, detalistów i inwestorów. Targi PRSE ułatwiają wspólne dążenie do cyrkulacyjnego wykorzystania tworzyw sztucznych, prezentując innowacje, dzieląc się najlepszymi praktykami i łącząc partnerów w celu nawiązywania kontaktów i prowadzenia interesów.

Hybrydowa formuła tegorocznego wydarzenia PRSE umożliwiła uczestnictwo w wystawie i konferencji również tym, które nie mogli osobiście odwiedzić wydarzenia. Zwiedzający online mieli również możliwość bezpośredniej interakcji z wystawcami.

Następna edycja Plastics Recycling Show Europe odbędzie się w RAI Amsterdam w dniach 22 i 23 czerwca 2022 roku.

prse2021-exhibition-3327w0825-mr