Relacja wideo z targów Plastpol 2015

Relacja wideo z targów Plastpol…
W dn. 26-29 maja w Kielcach odbywały się XIX Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, padł bowiem rekord liczby wystawców prezentujących swoją ofertę oraz zajmowanej powierzchni targowej - wystawiały się 803 firmy, a ekspozycja zajęła 30 tys. m kw. Targi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem gości - w tym roku w ciągu czterech dni tereny Targów Kielce odwiedziło ponad 18 tys. specjalistów.

Wysoka frekwencja oraz rekordowa liczba wystawców współgra z ogłoszonymi w maju wynikami sektora branży tworzyw w Polsce - według danych PlasticsEurope zapotrzebowanie na tworzywa w 2014 roku wzrosło w Polsce w porównaniu z rokiem poprzednim o ponad 7,1 proc. i przekroczyło 3,1 mln ton. Ta wielkość stanowi ok. 6,5 proc. zużycia tworzyw w Europie i stawia Polskę na szóstym miejscu na Starym Kontynencie.

Na wystawie obecni byli przedstawiciele wszystkich grup branży - dystrybutorzy, firmy tworzywowe i producenci maszyn. Podczas wystawy goście mogli obejrzeć m.in. maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia, komponenty itp.

Podczas targów jak co roku przyznano szereg wyróżnień i medali za najbardziej innowacyjne rozwiązania prezentowane na wystawie. Osobne nagrody otrzymały firmy, które w sposób szczególny zadbały o atrakcyjną aranżację przestrzeni stoiska.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z targów.

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska