Rozmowa video: Anna Pietraszek, Ecoflow Solutions

Rozmowa video: Anna Pietraszek…
Przedstawiamy rozmowę z Anną Pietraszek z bydgoskiej firmy Ecoflow Solutions for Plastics.

Ecoflow dostarcza rozwiązania dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych, od symulacji wtrysku, optymalizacji systemu chłodzenia za pomocą kamery termowizyjnej poprzez aparaturę kontrolno-pomiarową ciśnienia i temperatury w gnieździe formy, aż po dostawę wtryskarek i urządzeń peryferyjnych.

Firma była jednym z wystawców targów Plastpol w Kielcach i w trakcie imprezy została uhonorowana przez organizatorów wyróżnieniem, które jest co roku przyznawane za najciekawsze produkty pokazane na wystawie. Laur dla Ecoflow wręczony został w kategorii "Techniki specjalne" za system zarządzania produkcją Plant Manager. To symboliczna nagroda na pięciolecie firmy, które to spółka świętowała na kieleckiej wystawie.

Na rozmowę, którą przedstawiamy, warto zwrócić uwagę także z tej przyczyny, że pokazuje ona firmę, która odważnie przyznaje, że jej ambicją jest dostarczanie coraz większej ilości polskich, samodzielnie tworzonych systemów wspomagających przetwórstwo, a nie tylko sprowadzanie do kraju gotowych rozwiązań zagranicznych.