STIGO PROduction Day 2018

STIGO PROduction Day 2018
Firma STIGO organizuje 22 marca w Toruniu konferencję STIGO PROduction Day 2018. Jest spotkanie dla firm z branży produkcyjnej, na którym zaprezentowane zostaną oprogramowanie oraz urządzenia usprawniające procesy produkcyjne.

Prelegenci z firmy STIGO przedstawią rozwiązania zagadnień istotnych dla małych przedsiębiorstw i dużych firm, takie jak:
  • Śledzenie, planowanie i rozliczanie zleceń
  • Wsparcie realizacji produkcji dla branży tworzyw sztucznych oraz obróbki wyrobów metalowych
  • Optymalizacja cięcia i wykrawania blach
  • Znakowanie mikropunktowe i pneumatyczne na hali produkcyjnej
Scenariusz prelekcji skonstruowany na zasadzie studium przypadku, pozwoli uczestnikom prześledzić problemy dotyczące produkcji i poznać możliwe rozwiązania. Po wykładach eksperci będą udzielać indywidualnych konsultacji. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego przygotowania zagadnień aby w pełni wykorzystać potencjał spotkania.

STIGO PROduction Day 2018 to inicjatywa firmy STIGO zajmującej się dystrybucją oprogramowania i maszyn dla firm produkcyjnych. Dzięki uczestnictwu grona ekspertów, spotkanie będzie świetną okazją do ugruntowania wiedzy oraz wymiany opinii.

Celem spotkania jest stworzenie niepowtarzalnej okazji do nawiązania znajomości biznesowych. Konferencja jest skierowana firm produkcyjnych. Organizatorzy zapraszają właścicieli firm, kadry zarządzające, specjalistów i techników produkcji.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby wziąć udział w spotkaniu STIGO PROduction Day wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie stigo-production-day. Organizatorzy czekaja na zgłoszenia do 15 marca 2018 r.

STIGO PROduction Day 2018

Żródło: STIGO