Standardy firmy Meusburger bazą do realizacji aplikacji z użyciem systemów GK

Standardy firmy Meusburger…

Standardowe komponenty gorącokanałowe firmy Meusburger mają budowę modułową. Można je zestawiać w dowolny sposób w celu realizacji indywidualnych projektów. W ramach najnowszej kampanii firmy Meusburger można dowiedzieć się, dlaczego ten producent części znormalizowanych jest właściwym wyborem dla niestandardowych rozwiązań gorącokanałowych.

Indywidualne rozwiązania

Meusburger oferuje optymalne komponenty dla specyficznych wymagań branżowych. W jego asortymencie produktów znaleźć można systemy gorącokanałowe z kompleksowym programem dysz i indywidualną geometrią rozdzielaczy. Bez względu na masę wtrysku, liczbę gniazd lub rodzaj tworzywa sztucznego - Meusburger oferuje odpowiednie rozwiązanie. W przypadku wymagających aplikacji lub złożonych projektów, eksperci techniczni są zawsze do dyspozycji klientów. Zapewnią wsparcie od fazy projektu, poprzez wdrożenie do eksploatacji i dalszą produkcję. Oznacza to, że firma ta, jako producent normaliów, może również zapewnić fachową pomoc w kwestiach specjalistycznych.Ciągła dostępność i szybka dostawa komponentów

Dzięki standaryzacji wielu komponentów gorącokanałowych, klienci zyskują na niezmiennie wysokiej jakości oraz stałej dostępności produktów. Oszczędza to nie tylko czas, ale także koszty. Dzięki zoptymalizowanemu przetwarzaniu zamówień w portalu Meusburger, standardowe artykuły, w tym części zamienne, są wysyłane już następnego dnia. Portal jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Można tam łatwo zamówić i sprawdzić status dostawy oraz w przejrzysty sposób wyszukać wszystkie potrzebne informacje i dokumenty.

Kompleksowy pakiet gorących kanałów

Meusburger oferuje gorące połówki w stanie gotowym do instalacji. Firma zapewnia również systemy z gotowym okablowaniem i orurowaniem. Jako dostawca kompleksowy w zakresie budowy form, ten austriacki producent nie tylko dostarcza wszystkie niezbędne komponenty do realizacji projektów, ale także zapewnia osobiste wsparcie zespołu obsługi na miejscu u klienta i w swojej siedzibie głównej.


img-ent-kampagne-heisskanal-sall-add-v1


Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań gorącokanałowych firmy Meusburger, zapraszamy na jej stronę internetową.

Reportaże

Forum