Szybkie i kompletne rozwiązanie do gumy do żucia

Szybkie i kompletne rozwiązanie…

Dwa piony RPC współpracowały w celu szybkiego wprowadzenia na rynek rozwiązania obejmującego butelkę i zamknięcie dla jednej z największych na świecie firm produkujących słodycze, żywność i napoje.

Firma Mondelēz International, będąca już ważnym klientem Grupy RPC, szukała standardowego opakowania do planowanej premiery swojej marki gumy do żucia Trident na rynku niemieckim. Firmie zależało na możliwości szybkiego wyprodukowania opakowań bez zbytnich nakładów kapitałowych.

Wspólnym wysiłkiem piony RPC Bramlage i RPC M&H opracowały rozwiązanie łączące dwa standardowe produkty – butelkę Pharma 100 ml od RPC Market Rasen (pion M&H) oraz zamknięcie Pharma Secure od RPC Massmould (pion Bramlage).

Okrągła butelka Pharma oferuje lekkość i łatwość użycia z dużą powierzchnią na zdobienia w celu efektywnego znakowania marki. Zamknięcie Pharma Secure obejmuje pierścień zabezpieczający produkt przed naruszeniem oraz pozwala na otwieranie palcem dla wygody konsumenta.

Cały projekt koordynował Uwe Bühler, dyrektor RPC ds. kluczowych klientów odpowiedzialny za Mondelēz International, który zapewnił temu klientowi jeden punkt kontaktu od samego początku do zakończenia realizacji prac.

Źródło: RPC Massmould & RPC M&H Plastics