Targi Automaticon 2020 przeniesione

Targi Automaticon 2020 przeniesione

Z powodu kryzysu spowodowanego rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wywołanej przez koronawirusa, europejska branża targowa znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Dotyczy to również naszego kraju.

Jak poinformował organizator targów Automaticon, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz  aktualnymi zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, zarząd targów podjął decyzję o przeniesieniu targów Automaticon na inny termin - planowany w drugiej połowie maja. O szczegółach zarząd targów ma poinformować na początku przyszłego tygodnia.

"Zaistniała sytuacja okazała się wyzwaniem dla nas wszystkich. Dla nas organizatorów decyzja o przełożenie terminu powoduje tyle samo trudności, co dla Państwa - Wystawców, jak i Odwiedzających, którzy już zaplanowali swoją wizytę na targach. Jednak bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników jest i będzie dla nas najwyższym priorytetem. Tym bardziej chcemy podziękować za liczne głosy zrozumienia i wsparcia. Jesteśmy przekonani, że w obliczu aktualnej sytuacji i wynikającego z niej potencjalnego zagrożenia zdrowia publicznego jest to jedyna możliwa decyzja. W razie pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji." - czytamy w komunikacie zarządu Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon.


Czytaj więcej:
Targi 1178

Reportaże

Forum