Targi Interpack: Krones zaprasza na swoje wirtualne stoisko

Targi Interpack: Krones zaprasza…

Rok targowy 2020 upływa pod znakiem opóźnień, przesunięć i odwołań związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Również targi Interpack musiały zostać przeniesione na termin 25.02.- 03.03.2021, aby chronić ludzi i spowolnić postęp epidemii Covid-19.

Mając na celu umożliwienie wglądu w swoje nowe rozwiązania dla przemysłu opakowaniowego, koncern Krones stworzył wirtualne stoisko targowe. Eksponaty targowe Interpack są zaprezentowane teraz cyfrowo, zgodnie z oryginałami i w technologii 3D. Wirtualny Intepack startuje 28.04.2020 i da odpowiedzi na pytania: jak można skierować dominujące zużycie zasobów na gospodarkę zrównoważoną o obiegu zamkniętym oraz jakie możliwości posiada branża aby tę przemianę wprowadzić w życie.

Goście wirtualnego stoiska wystawienniczego nie są pozostawieni sami. Na pytania, życzenia czy sugestie reagują specjaliści i obsługa stoiska, dostępni są oni poprzez Live-Chat od 28 do 30 kwietnia w godzinach 10:00 – 18:00.

Można będzie zobaczyć wiele eksponatów. LitePac Top, opakowania wtórne, przy produkcji których zużywa się wyjątkowo mało energii i wytwarza mniej odpadów niż w przypadku pakowarek w folię shrink. Opakowanie LitePac Top może być opracowywany na maszynie Varioline M2, która również będzie prezentowana na stoisku. Oprócz maksymalnej elastyczności zapewnia ona dodatkowe korzyści dla wydajności, trwałosci i ekonomiczności dzięki zastosowaniu łożyk niewymagających smarowania, elektronicznych pomp próżniowych i rekuperacji energii hamowania..

Elastyczność, błysk kolorów i swoboda w optycznym i dotykowych projektowaniu pojemników oferuje maszyna do druku bezpośredniegi DecoType z firmy zależnej od Krones - Dekron. Butelki zyskują swoje wystroje w możliwie najktrótszym czasie i bardzo ekonomiczni dzięki bezpośredniemu nadrukowi. Drukując motywy bezpośrednio na korpusie pojemnika można zrezygnować z etykiet, co c skutkuje całkowitym brakiem odpadów. Proces drukowania może być prowadzony zarówno na butelkach szklanych jak i butelkach PET, w tym pochodzących z recyklingu.

Drukowane butelki można wprowadzić w obieg tworzyw sztucznych i za pomocą systemu Krones MetaPure poddawać recyklingowi. Instalacje Krones MertaPure przetwarzają nie tylko butelki PET przeznaczone dla żywności, lecz również poddaje recyklingowi i upcyklingowi poliolefiny.

Firma serdecznie zaprasza na swoje wirtulane stoisko targowe. Będzie można na nim dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań dla opakowań i zamkniętego cyklu obiegu materiałów Krones.


brak
 

Maszyny do rozdmuchu z rozciąganiem

Germany

Reportaże

Forum