Targi JEC World 2020 odwołane

Targi JEC World 2020 odwołane…

Zaledwie tydzień przed rozpoczęciem się tegorocznych targów JEC World 2020 dla branży kompozytowej, organizatorzy ze względów bezpieczeństwa zdecydowali się przełożyć termin tej imprezy. Paryskie targi, które pierwotnie miały odbyć się w dniach 3 -5 marca br. przesunięto na 12 -14 maja 2020. I w opinii wielu wydawał się to termin bezpieczny w tamtym czasie.

Niestety ostatnio rzeczywistość coraz bezwzględniej "koryguje" wszelkie zamierzenia branży targowej. Rozwój sytuacji na świecie spowodował, że, organizatorzy wystawy podjęli decyzję o oficjalnym odwołaniu tegorocznej edycji tej imprezy. Wcześnie JEC Group przeprowadziła ankietę wśród wystawców, której wyniki były jednoznaczne. Prawie 88% respondentów opowiedziało się za zorganizowaniem kolejnej edycji JEC WORLD dopiero w przyszłym roku.

"Nieprzewidywalna i trudna sytuacja związana z rozwojem pandemii koronawirusa oraz ograniczenia w podróżowaniu uniemożliwiły nam dotrzymanie terminu tegorocznej edycji targów JEC World" - czytamy w komunikacie.

Jak informują przedstawiciele JEC, najbliższa wystawa ma odbyć się w dniach 9 - 11 marca 2021.

JLCzytaj więcej:
Targi 1176

Reportaże

Forum