Targi JEC World 2021 przełożone

Targi JEC World 2021 przełożone…

W związku z trwającą pandemią COVID-19, po konsultacji z klientami i partnerami, organizatorzy targów JEC World zadecydowali o przesunięciu terminu najbliższej imprezy z 9-11 marca 2021 r. na 1-3 czerwca 2021 r. Biorąc pod uwagę niepewną sytuację epidemiczną i coraz to nowsze restrykcje wprowadzane w wielu krajach, ze względów bezpieczeństwa postanowiono przełożyć wystawę o niespełna trzy miesiące. 

- Żałujemy, że musieliśmy podjąć tę trudną decyzję. Jednak począwszy od dziś, wszyscy stawiamy sobie za cel zorganizowanie JEC World tak, by dla naszych klientów impreza była jak najlepszym doświadczeniem. Nie możemy się doczekać ponownego przyjęcia w Paryżu międzynarodowej społeczności branży kompozytowej już w czerwcu 2021 r. - mówi Eric Pierrejean, CEO w JEC Group.

Warto wspomnieć, że JEC World uruchomi w trakcie najbliższej edycji targów nową platformę cyfrową JEC World Augmented, dzięki której uczestnicy nieobecni fizycznie na wydarzeniu będą mogli w pewnym zakresie brać w nim udział wirtualnie.

- JEC World i jego cyfrowa platforma umożliwią przedstawicielom międzynarodowej społeczności branży kompozytowej i specjalistom kontakt z wystawcami, m.in. poprzez wirtualne spotkania biznesowe oraz dostęp do konferencji i warsztatów online, jak również odkrywanie najnowszych innowacji w zakresie kompozytów - informuje Adeline Larroque, dyrektor wydarzenia.


Czytaj więcej:
Targi 1200
COVID-19 189