Targi K 2019 czekają już na wystawców

Targi K 2019 czekają już na… Już teraz wystawcy z całego świata mogą zgłaszać się na Targi K 2019, najważniejszą imprezę wystawienniczą dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wszystkie niezbędne do rejestracji dokumenty są dostępne na stronie internetowej. Drukowane zaproszenia zostały wysłane do wszystkich uczestników targów K 2016 oraz innych zainteresowanych. Formularze rejestracyjne znajdują się na stronie www.k-online.com. Firmy, które chcą wziąć udział w K 2019 powinny pamiętać, że termin rejestracji upływa 31 maja 2018 roku. Organizator imprezy, Messe Düsseldorf spodziewa się po raz kolejny bardzo dużej liczby zgłoszeń.

- W trakcie targów zaprezentujemy całe spektrum produktów i usług, od najnowszych osiągnięć techniki po przełomowe innowacje i wizjonerskie rozwiązania. Na K 2019 wystawcy ponownie pokażą imponujący wybór najnowszych innowacji i rozwiązań, które przynoszą użytkownikom ogromne korzyści w codziennej działalności - powiedział Werner Matthias Dornscheidt, prezes zarządu Messe Düsseldorf.

Targi K stały się w istocie najważniejszą platformą biznesową dla projektantów, deweloperów i inżynierów produkcji z najbardziej zróżnicowanych branż.

Wiele przydatnych funkcji internetowych ułatwi firmom rejestrację na K 2019. Firmy, które wystawiały się już podczas poprzedniej edycji targów K w roku 2016, mogą zalogować się poprzez istniejące dane dostępowe. Wystarczy jedynie zaktualizować formularz rejestracyjny, jeśli jakiekolwiek z nich uległy zmianie. Po raz pierwszy wystawcy, krok po kroku, przejdą przez proces rejestracji wybierając rodzaj i wielkość stoiska targowego oraz określając, według kategorii produktowych, co będą chcieli zaprezentować.

Targi K 2016 charakteryzowały się wyjątkowo dobrym klimatem biznesowym dla branży tworzyw sztucznych oraz korzystnymi perspektywami na przyszłość. W ciągu ośmiu targowych dni Düsseldorf odwiedziło 232 000 gości z 161 krajów. Zainteresowanie prezentowanymi innowacjami oraz gotowość do inwestowania stworzyły znakomity nastrój wśród ponad 3 200 wystawców. Według informacji docierających z firm, w wielu przypadkach dochodziło do zawierania transakcji biznesowych bezpośrednio na targach.

Targi K 2019 odbędą się w dniach 16-23 października 2019 r. w centrum wystawienniczym w Düsseldorfie. Prezentacje wystawców uzupełnia obszerny program okołotargowy. Na szczególną uwagę zasługuje specjalny wystawa zatytułowana "Tworzywa sztuczne kształtują przyszłość" oraz Kampus Naukowy jako forum wymiany wiedzy i badań.

Messe Düsseldorf 2030: strategia przyszłości

Kontynuowane są prace nad jednym z najbardziej ambitnych projektów budowlanych w historii Messe Düsseldorf. Do lata 2019 r. organizator targów zakończy budowę nowej wielofunkcyjnej hali z salami konferencyjnymi , nowym wejściem południowym oraz podziemnym parkingiem.

- Ten projekt budowlany traktujemy jako ważny krok w kierunku całkowitej modernizacji i odnowy naszego obiektu. Pozwala nam to dostosować go do wymagań klientów, a dodatkowo jeszcze bardziej podnieść współczynnik obsługi - mówi Werner Dornscheidt.

Oprócz technologii związanych z budownictwem energooszczędnym, do najważniejszych wymagań stawianych nowoczesnym obiektom targowym należą elastyczne możliwości ich wykorzystania. Organizator targów w ramach strategii Messe Düsseldorf 2030, koncentrującej się na rozszerzeniu globalnego portfolio i wzmocnieniu międzynarodowej sprzedaży, opracował również plan generalny modernizacji terenu targowego.

Jego realizacja rozpoczęła się w 2000 r., a do jesieni 2016 zbudowano bądź odnowiono 11 z 19 istniejących hal targowych. Koncepcja Messe Düsseldorf 2030 obejmuje w równym stopniu rozwój obiektów wystawowych jak i portfolio oferowanych usług przez organizatora targów.

Hala 1 Messe Dusseldorf

Widok zewnętrzny Hali nr 1, Copyright: Messe Düsseldorf, Neue Messe Süd © sop architekten, wizualizacja: CADMAN

JL
na podst. Messe Düsseldorf GmbH