Targi Kompozyt-Expo przeniesione na 2022

Targi Kompozyt-Expo przeniesione…

Targi Kompozyt-Expo ponownie przeniesione o rok. ''Po licznych konsultacjach ze środowiskiem wystawców oraz analizie sytuacji w branży kompozytów na świecie, zarząd firmy Targi w Krakowie podjął decyzję o przeniesieniu 11. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo na rok 2022.

Była to decyzja trudna, ponieważ wielu z Państwa liczyło na spotkanie twarzą w twarz w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków. Niestety z obawy, że sytuacja na świecie obostrzenia w podróżowaniu mogłyby znacząco wpłynąć na jakość tegorocznej edycji, a także z szacunku dla Państwa pracy i zaangażowania, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu targów dopiero jesienią 2022.

Jak dobrze wszyscy wiemy rynek nie znosi próżni więc w bieżącym roku proponujemy Państwu udział w kolejnej odsłonie cieszącej się uznaniem i dużym zainteresowaniem konferencji online Click-Watch-Talk 3.0,która odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2021. Naszym celem jest stworzenie wirtualnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą, wymiany doświadczeń pomiędzy nauką i biznesem oraz utrwalania relacji w nowym wymiarze. Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w tym spotkaniu.

Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem, liczymy na dalszą miłą współpracę i jesteśmy pewni spotkania z Państwem na targach w roku 2022'' - czytamy w oświadczeniu Targów w Krakowie.


Czytaj więcej:
Targi 1263

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska