Targi easyFairs Packaging Innovations 2011 coraz bliżej

Targi easyFairs Packaging…
Zbliżają się targi easyFairs Packaging Innovations 2011.

EasyFairs Packaging Innovations to impreza dla osób szukających wiadomości na temat rozwiązań w świecie opakowań, recyklingu czy też konfekcjonowania.

- Packaging Innovations zawdzięczają swą rosnącą popularność nowatorskiej formie. Jako organizatorzy dopełniamy wszelkich starań, aby trwające jedynie dwa dni targi odwiedziła jak największa liczba osób bezpośrednio związanych z ich tematyką i jednocześnie odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji dotyczących wyboru producentów i dostawców - podkreśla Ewa Woch, Dyrektor Zarządzający easyFairs Poland. - Większość odwiedzających stanowią właściciele lub dyrektorzy zarządzający oraz osoby mające bezpośredni wpływ na wizerunek marki czy rozwój firmy. Jest to bezsprzecznym dowodem na to, iż targi PI gwarantują najwyższą możliwą skuteczność.

Odwiedzający mają możliwość zapoznać się nie tylko z uznanymi już rozwiązaniami, ale także z licznymi nowościami na rynku opakowań. Podczas poprzedniej edycji targów wystawcy zaprezentowali aż 20 innowacji.

Ponieważ zagadnienie opakowań łączy się również ze znakowaniem i etykietowaniem, dlatego też już w ramach poprzedniej edycji organizatorzy stworzyli specjalną strefę „Labelling”. Tym samym wśród wystawców znalazły się także firmy zajmujące się tworzeniem rozwiązań w zakresie urządzeń do etykietowania czy też systemów RFID.

W tym roku nowością jest strefa „CO-packaging”, w ramach której zaprezentowane zostaną rozwiązania związane z pakowaniem, przepakowywaniem oraz konfekcjonowaniem produktów.

Warto podkreślić, iż dopełnieniem oferty wystawców będą bezpłatne prezentacje firm, samodzielne mini-seminaria i wykłady, odbywające się w specjalnie wydzielonych częściach ekspozycji targowej. Zapewni to zwiedzającym swobodny dostęp do wszystkich prezentacji. W ubiegłym roku warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Potwierdza to wysoka frekwencja na wszystkich prezentacjach learnShops.

Fakt ten wynika przede wszystkim z formuły zakładającej przekazanie praktycznych informacji w stosunkowo krótkim czasie, jak największej liczbie zwiedzających.

Targi easyFairs Packaging Innovations 2011 odbędą się w Warszawie w dniach 23-24 marca.

Czytaj więcej: Targi 1059 Opakowania 1364