Targi easyFairs® SyMas - podsumowanie

Targi easyFairs® SyMas - podsumowanie… Za nami premierowa edycja targów easyFairs® SyMas w Krakowie. Były to pierwsze w Polsce targi przeznaczone dla branży materiałów sypkich i masowych.

W targach easyFairs® SyMas Kraków 2009 wzięło udział 56 wystawców z Polski, Niemiec, Belgii i Holandii. W ciągu dwóch dni wystawcy zaprezentowali ofertę produktów i usług dla branży materiałów sypkich i masowych tj. maszyny, nowości produktowe oraz rozwiązania technologiczne.

Na stoiskach pokazano m.in. urządzenia weryfikujące, filtrujące, separujące, transportujące oraz aparaturę kontrolno-pomiarową. Zakres tematyczny imprezy oraz jej branżowość okazały się dużym atutem i zostały pozytywnie ocenione przez wizytujących imprezę. Odwiedzający targi reprezentowali firmy z następujących branż: budowlanej (31 proc.), chemicznej (22 proc.), spożywczej (13 proc.), elektronicznej (10 proc.), opakowaniowej (4 proc.).

easyFairs® SyMas - podsumowanie

Gościom najbardziej podobał się zakres tematyczny targów, który do tej pory nie był podejmowany w Polsce (40 proc. wskazań), organizacja targów (26 proc.), profesjonalizm wystawców (23 proc.).

Imprezie towarzyszyła I Ogólnopolska Konferencja poświęcona materiałom sypkim i masowym zorganizowana przez wydawnictwo Vogel Business Media.

- Podobała nam się formuła targów, czyli krótko, tanio ale intensywnie. Personel obsługujący targi też był kompetentny i pomocny - mówi Wojciech Labacki, kierownik działu badań, rozwoju i marketingu, Spomasz - Wronki Grupa SFPI.

- Odwiedzający w większości byli specjalistami w swoich dziedzinach i interesowali się konkretnymi rozwiązaniami. Nawiązaliśmy sporo ciekawych kontaktów, które, mam nadzieję, będą się dalej rozwijały. Czas trwania imprezy też był optymalny, ponieważ nie odciągał nas zbytnio od podstawowych zajęć - ocenia Zdzisław Niewiński, z firmy Elektroniczne Wagi Przemysłowe.

easyFairs® SyMas - podsumowanie

Następna edycja targów easyFairs® SyMasodbędzie się w dniach 1 i 2 grudnia 2010, również w Krakowie. Zgodnie z sugestiami wielu odwiedzających zainteresowanych także tematyką „maintenance” 1 i 2 grudnia 2010 roku w Krakowie równolegle odbędą się targi easyFairs® Maintenance dotyczące utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych.

Czytaj więcej:
Targi 1169