Targi opakowań z większą przestrzenią dla wystawców

Targi opakowań z większą przestrzenią…
Warszawskie targi Packaging Innovations, których ósma edycja odbędzie się w Hali Expo XXI w dn. 12-13 kwietnia 2016 r., cieszą się coraz większym zainteresowaniem branży opakowaniowej. Już ponad 100 wystawców potwierdziło swoje zgłoszenia na targi, co skłoniło organizatorów do rozszerzenia przestrzeni wystawienniczej o drugą halę.

- Po raz pierwszy na pół roku przed targami mamy tak dużą liczbę potwierdzonych zgłoszeń na nasze targi - mówi Katarzyna Banach, project manager targów Packaging Innovations. - Przewidujemy, że w niedługim czasie liczba ta się podwoi, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć kolejną halę dla naszych wystawców. Większa powierzchnia pozwoli nam na zorganizowanie dodatkowych atrakcji towarzyszących, jak konferencje czy szkolenia.

Innowacyjne rozwiązania branży opakowaniowej zostaną zaprezentowane w sześciu strefach tematycznych. Podczas targów swoją ofertę zaprezentują firmy produkujące opakowania z tektury i papieru, tworzyw sztucznych czy szkła, a także producenci etykiet, kodów, systemów RFID oraz urządzeń do znakowania i kontroli opakowań.

Czytaj więcej: Opakowania 1364Reportaże

Forum

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01

Echo_Plast

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-10-02

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22