Tom Van Gyseghem nowym prezesem Teppfa

Tom Van Gyseghem nowym prezesem…

Europejskie organizacja branżowa Teppfa, zrzeszająca producentów rur z tworzyw sztucznych, poinformowała o powołaniu Toma Van Gyseghema na stanowisko prezesa tego stowarzyszenia. Nowy prezes swoją dwuletnią kadencję rozpoczął w dniu 28 maja br.

Tom Van Gyseghem jest obecnie dyrektorem ds. wzrostu (CGO) koncernu Aliaxis, światowego dostawcy zaawansowanych systemów rur z tworzyw sztucznych.

Swoją karierę w Aliaxis rozpoczął w 2005 roku, przez ostatnie lata pełnił w koncernie kilka prestiżowych funkcji, w tym dyrektora odpowiedzialnego za rynki azjatyckie.  W czerwcu Gyseghem ma przenieść się do Brukseli aby nadzorować działania marketingowe i innowacyjne na rzecz Aliaxis.

tom-van-gyseghem

Nowy prezes Teppfa kształcił się na uniwersytecie w Leuven (Belgia), posiada również tytuł Master in International Business zdobyty na uniwersytecie Konstancji (Niemcy).

Tom Van Gyseghem zastąpił na stanowisku szefa Teppf Fausto Bejarano, który przechodzi na emeryturę.

- Jestem zaszczycony i podekscytowany nową rolą oraz rozpoczęciem współpracy z zespołem Teppfa w tym niezwykle ważnym dla branży rur tworzyw sztucznych czasie. Teppfa jest jednym z wiodących głosów naszej branży w Europie i nie mogę doczekać się aby na stanowisku prezesa tej organizacji móc zwiększać świadomość społeczną ekologicznych cech rur z tworzyw sztucznych - powiedział Van Gyseghem.

Źródło: PRiK


Czytaj więcej:
Rury 111

brak
 

The European Plastic Pipes and Fittings Association

Belgia