Udane targi Fakuma 2021 dla Arburga

Udane targi Fakuma 2021 dla…

Od 12 do 16 października 2021 firma ARBURG zaprezentowała się na targach Fakuma z największym stoiskiem wystawowym i wieloma innowacjami, między innymi również z rodziny ARBURG. Przedsiębiorstwo wyraźnie zaznaczyło swoją obecność na targach Fakuma. Pod hasłem "To, co najlepsze z obu światów", firma ARBURG 2021 połączyła najważniejsze tematy przyszłości: cyfryzację oraz zrównoważony rozwój i ochronę zasobów.

Pozytywny wniosek

- Po długim okresie bez większych międzynarodowych targów w Europie jechaliśmy do Friedrichshafen z wielką radością i podekscytowaniem, licząc na to, że targi Fakuma będą tak "normalne", jak to tylko możliwe - powiedział dr Christoph Schumacher, dyrektor wydziału marketingu w firmie ARBURG. - Nasze oczekiwania zostały spełnione z nawiązką: Jakość odwiedzających targi oraz ich zainteresowanie naszymi eksponatami i innowacjami były bardzo wysokie. Na nasze stoisko przyszło wiele osób decyzyjnych, aby porozmawiać o konkretnych projektach.

arburg-177902-fakuma-2021-messestand

Tematy przyszłości, ekscytujące eksponaty na żywo i światowe premiery

Przy pomocy arburgGREENworld i arburgXworld firma ARBURG połączyła na stoisku targowym Fakuma najważniejsze tematy przyszłości, takie jak cyfryzacja oraz zrównoważony rozwój i ochrona zasobów, aby zwiększyć efektywność produkcji u klientów i dostosować ją do przyszłości. Technologie znakowania "CurveCode" i "HolyGrail" pokazały, jak zrównoważony rozwój i cyfryzacja współgrają ze sobą, jako innowacyjne rozwiązania w zakresie sortowania i recyklingu tworzyw sztucznych.

Wśród innych atrakcji znalazły się: premiera nowej serii wtryskarek ALLROUNDER MORE, produkcja masowych wyrobów medycznych, "inteligentne" urządzenie pod klucz oparte na elektrycznej wtryskarce ALLROUNDER 570 A oraz produkcja masek z ciekłego silikonu.

Obszar produkcji addytywnej z freformerem ARBURG i eksponat siostrzanej firmy innovatiQ dopełniły prezentacji na targach Fakuma.

arburg-177781-fakuma2021-allrounder-more

Czytaj więcej:
Targi 1260

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum