Ultradźwiękowe systemy do szybkiej produkcji

Ultradźwiękowe systemy do…

Systemy spawalnicze z serii SLIMLINE, specjalnie opracowane do użytku w środowisku automatyzacji, gwarantują trwały wzrost szybkości i wydajności produkcji. Precyzyjna kontrola procesu spawania i opatentowany napęd serwo-pneumatyczny zapewniają wysoką prędkość produkcji do 60 spoin na minutę przy estetycznych i powtarzalnych wynikach spawania. Dzięki kompaktowej konstrukcji i wymaganym interfejsom cyfrowym integracja systemów zgrzewania SLIMLINE z istniejącymi lub nowymi liniami produkcyjnymi jest łatwa.

Zautomatyzowane zgrzewanie ultradźwiękowe eliminuje czasochłonne procesy, takie jak podgrzewanie modułów lub utwardzanie klejów. Ponadto systemy SLIMLINE łączą tworzywa sztuczne bez użycia zewnętrznego źródła ciepła lub dodatkowych środków łączących, co prowadzi do znacznego obniżenia zużycia energii w porównaniu z alternatywnymi procesami łączenia. Zmniejsza to koszty, jednocześnie poprawiając bilans zrównoważonego rozwoju.

Aby zaspokoić indywidualne potrzeby klientów, Herrmann oferuje wiele wariantów serii SLIMLINE o różnych mocach, funkcjach i systemach sterowania. Eksperci firmy Herrmann ds. zastosowań wspólnie z klientem określają optymalne rozwiązanie spawalnicze i wspierają integrację systemów, tak aby były one szybko dostępne.

Dzięki zajmującej niewiele miejsca konstrukcji, systemy spawalnicze VE SLIMLINE idealnie nadają się do integracji ze zautomatyzowanymi systemami produkcyjnymi.

pr-automated-ultrasonic-welding-by-herrmann
Zdjęcie: Herrmann Ultraschall