W Expo Kraków rusza przemysłowa jesień

W Expo Kraków rusza przemysłowa… Podobno jeden telefon jest jak dziesięć maili. Naszym zdaniem jedno spotkanie jest jak 20 telefonów. Wierzymy w siłę spotkań.

Dlatego wybraliśmy się z kamerą do naszych wystawców, aby porozmawiać o wyzwaniach stojących przed polskim przemysłem.

Dla nas ważna jest historia ludzi. Przyglądamy się przedsiębiorstwom, zadajemy pytania, chcemy być częścią tej branży. Zanim rozpoczniemy przygotowania do targów, staramy się najpierw wsłuchać w potrzeby naszych gości -pytamy, z jakimi problemami mierzą się na co dzień i jakie plany zakładają na przyszłość.

Targi są bowiem odpowiedzią na bieżące trendy. Okres wakacyjny był doskonałą okazją, aby wyjść z biura i udać się z wizytą do naszych wystawców. W ciągu dwóch dni odwiedziliśmy cztery firmy z siedzibą w Krakowie, Wieliczce, Żywcu oraz Bielsko-Białej.

​W każdym z tych miejsc (Nord Napędy Sp. z o.o., AMC Vibro Sp. z o.o., Śrubena Unia S.A., GRM Systems Sp. z o.o.) zadaliśmy pytanie – przed jakimi wyzwaniami stoi polski przemysł. Odpowiedzi choć różne, miały wspólny mianownik.

Jaki? Tego dowiedzą się Państwo z filmu, który stanowi zapowiedź jesiennych targów przemysłowych w Expo Kraków, a tym samym jest zaproszeniem do dalszej wspólnej dyskusji. Okazji do wymiany poglądów będzie w najbliższym czasie wiele. Już dziś zapraszamy na targi:

  • 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas (10-11.10.2018)
  • 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance (10-11.10.2018)
  • 9. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo(16-17.10.2018)
  • 2. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland(16-18.10.2018)

Targi w Krakowie

Reportaże

Forum