Wadim Plast na targach EPLA 2010 w Poznaniu

Wadim Plast na targach EPLA…
Firma Wadim Plast była jednym z największych wystawców prezentujących swoją ofertę podczas targów EPLA w Poznaniu. Impreza odbyła się od 2 do 4 lutego.

Tegoroczna EPLA przyciągnęła do Poznania 31 wystawców. - Wiemy, że w porównaniu z ubiegłym rokiem pojawiła się mniejsza ilość firm. Tłumaczymy to kryzysem i dlatego postanowiliśmy, że projekt targów EPLA będzie kontynuowany. Z naszych informacji wynika bowiem, że wszystkie imprezy po okresie ubiegłorocznego załamania odzyskują poziom zainteresowania sprzed kryzysu. Obiecujemy, że ci wystawcy, którzy w tym roku pojawili się na targach EPLA, będą mogli za rok liczyć na specjalne potraktowanie z naszej strony. Będzie to nasz dowód wdzięczności za to, że w tym niełatwym czasie byli z nami w ramach projektu EPLA - tłumaczył podczas EPLI Andrzej Byrt, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na samej hali targowej faktycznie było widać mniejsze zainteresowanie imprezą niż ma to miejsce przy okazji innych wydarzeń organizowanych przez MTP. Niemniej jednak były firmy, które przedstawiły w Poznaniu szeroką ofertę swoich produktów. Tak było m.in. w przypadku Wadim Plast, który promował dwa swoje rozwiązania: wtryskarki BOY XS oraz specjalny agregat PlugXPress.

Wadim Plast na targach EPLA 2010 w Poznaniu

Maszyny BOY XS zostały specjalnie zaprojektowane dla zastosowań mikrowtrysku i form jednokrotnych. - Zwracamy uwagę na minimalne zapotrzebowanie tych maszyn na miejsce. Umiejscowieniu kolumn po przekątnej stwarza bardzo dobre warunki do automatyzacji. W najnowszym modelu znalazł zastosowanie dwupłytowy układ zamykania i sterowania Procan Alpha. Maszyna BOY XS jest maszyną ze sprawdzoną techniką. Posiada wszystkie właściwości większych maszyn – tłumaczyli przedstawiciele Wadim Plast.

Z kolei agregat PlugXPress jest systemem „plug and play", przy pomocy którego można przekształcić każdą wtryskarkę we wtryskarkę wielokomponentową. Modułowa budowa agregatów pozwala na zastosowanie ich do wtryskarek wszystkich marek. Dwa interfejsy (mechaniczny i elektroniczny) gwarantują szybką instalację i rozpoczęcie procesu wytwarzania po mniej niż jednym dniu przerwy w produkcji. Każdy agregat PXP wyposażony jest we własny napęd hydrauliczny i zintegrowane elektroniczne sterowanie. Regulacja ciśnienia i prędkości w czasie rzeczywistym gwarantuje produkcję wyprasek stałej jakości, bez konieczności ingerowania w hydraulikę bądź sterowanie wtryskarki oryginalnej.

Czytaj więcej: Targi 1017

Nowe japońskie, elektryczne WTRYSKARKI JSW
 

Nowe japońskie, elektryczne WTRYSKARKI JSW, peryferia, systemy chłodzenia. SYSTEMY GORĄCOKANAŁOWE, normalia, narzędzia do obróbki powierzchni. FORMY WTRYSKOWE. Produkcja wtryskowa w standardzie CLEANROOM ISO8

Polska, 05-816 Reguły, Graniczna 10