"Wajda" - najlepsze opakowanie roku w konkursie Art of Packaging

"Wajda" - najlepsze opakowanie…
"Wajda" - wydawnictwo przygotowane przez drukarnię Takt - zostało zwycięzcą konkursu Art of Packaging 2017, zdobywając jednocześnie nagrodę główną w kategorii Premium. Zwycięskie opakowanie wyłonione zostało spośród ponad pół tysiąca prac zgłoszonych w konkursie Art of Packaging. Ponadto wydawnictwo jest nominowane do nagrody głównej światowego konkursu na najlepsze opakowanie - World Star, organizowanego przez Światową Organizację Opakowań WPO.

Art of Packaging to ogólnopolski konkurs na najlepsze opakowanie roku. Od 2006 roku organizowany jest w Poznaniu i promuje branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym. Ideą konkursu jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. Nagradzane są twórcze, designerskie, innowacyjne, marketingowe, technologiczne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, zaspokajające gusta coraz bardziej wybrednych konsumentów.

Wajda


- To wielki sukces i ogromne wyróżnienie dla nas, a zarazem szansa na pokazanie światu naszych polskich projektów i produkcji - mówi Joanna Stanowicka-Ozga, marketing manager w drukarni Takt. - Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, posiadamy bogate, 25-letnie doświadczenie na rynku, a opakowania wykonujemy nie tylko na rynek polski, ale również zagraniczny. Wydawnictwo "Wajda" to nietuzinkowe opakowanie obejmujące kolekcję filmów Andrzeja Wajdy oraz materiały dodatkowe. Skrzynia pełna skarbów w formie wielkiej księgi w obwolucie, odzwierciedlająca filmową karierę Andrzeja Wajdy. To niezwykła podróż, splatająca jego twórczość z literaturą, malarstwem i muzyką. Majestatyczna kolekcja obejmuje filmy, stanowiące przewarzającą część dorobku wielkiego polskiego artysty, jednego z najbardziej imponujących twórców światowej kinematografii. Forma wydawnictwa nawiązuje do kina, nacechowanego odwagą, dociekliwością, siłą i wysmakowanym rzemiosłem. Podróż przez filmowy świat Wajdy łączy w sobie wszystko, co w polskiej kulturze prawdziwe i jedyne w swoim rodzaju. Księga obrazuje dzieło życia Andrzeja Wajdy - człowieka - wielkiego Mistrza. Jesteśmy ogromnie dumni z tej produkcji.

Wajda


Czytaj więcej: Opakowania 1262 Konkursy 128