Warto zgłaszać Nowości na Taropak

Warto zgłaszać Nowości na… Wciąż można zgłaszać swoje nowości produktowe na zbliżające się targi Taropak, które w dniach 13 – 16 września odbędą się w Poznaniu.

Organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie Taropak to największe w Polsce i naszej części Europy targi dla przemysłu opakowaniowego. Jak zawsze wystawa będzie doskonałym miejscem na pokazanie przez wystawców swoich nowości.

I z tej okazji właśnie organizatorzy stworzyli dla wystawców możliwość specjalnego wyróżnienia swoich nowości. Do 14 lipca, co w związku z dużym zainteresowaniem oznacza i tak przesunięcie terminu – można będzie skorzystać z darmowego programu i przesłać opisy Nowości – nowych produktów lub rozwiązań technologicznych - które firmy planują przedstawić podczas targów Taropak 2010.

Nadesłane przez wystawców materiały zostaną zamieszczone w przewodniku / informatorze dla zwiedzających. Jest to publikacja drukowana, wysyłana pocztą do kilkudziesięciu tysięcy profesjonalistów z branży, na kilka tygodni przed targami. Będzie je można zobaczyć także w katalogu wystawców targów oraz na stronie internetowej www.taropak.pl.Wyeksponowaniu premier targowych sprzyjają również specjalnie oznaczone stoiska wystawców (znaczek „Nowość"), gwarantujące dużą rozpoznawalność wśród zwiedzających. Korzystając z tej formy aktywności wystawcy zapewniają sobie dodatkową promocję na targach.

Co najważniejsze zamieszczenie informacji o nowościach jest całkowicie bezpłatne. Ale pamiętac trzeba, że nie są przyjmowane produkty zgłaszane już w latach ubiegłych. Każda firma może zgłosić maksymalnie pięć produktów/technologii.

Opisy należy wysyłać na adres:karolina.chabowska@mtp.pl

Należy je tworzyć według wzoru: nazwa firmy, nazwa produktu, opis produktu - wersja polska i angielska (każdy z opisów maksymalnie 400 znaków ze spacjami), zdjęcie produktu (w rozdzielczości nadającej się do druku) – zamieszczone będzie w przewodniku dla zwiedzających.

Czytaj więcej:
Targi 1117

brak
 

Lider polskiego rynku spotkań, organizator targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferencji i kongresów.

Polska