Wittmann Battenfeld na targach Interplastica

Wittmann Battenfeld na targach…

W dniach 28. - 31. stycznia 2020r firma  Wittmann Battenfeld zaprezentuje szerokiej publiczności targów Interplastica w Moskwie nowoczesne technologie wtrysku a także rozwiązania systemów automatyzacji i wyposażenia w urządzenia peryferyjne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 2.1/A23 w Hali 02.

Na tegorocznych targach Interplastica firma Wittmann Battenfeld zaprezentuje EcoPower Xpress 160/1100 +. EcoPower Xpress to szybka, całkowicie elektryczna wtryskarka zaprojektowana specjalnie do wysoko wydajnej produkcji. Napędy ruchów wtrysku, zamykania i otwierania bazują na wysoce dynamicznych rozwiązaniach łączących w sobie szybkość z dokładnością. Proces wtrysku realizowany jest przez dwa osobne silniki z bezpośrednim przeniesieniem napędu. Zastosowane rozwiązanie pozwala na uzyskanie bardzo wysokich wartości przyspieszenia i szybkości wtrysku.

1-ecopower-xpress-160

Na targach Interplastica zaprezentowana zostanie wtryskarka EcoPower Xpress 160/1100+ z 32-gniazdową formą na zamknięcia butelek. Forma dostarczona zostanie przez austriacką firmę HTW. Wtryskarka wyposażona zostanie w opracowany przez Wittmann Battenfeld system Centralnego Monitorowania Stanu Maszyny CMS, służący do oceny stanu technicznego maszyny. Ciekawostką będzie także prezentacja, dostępnego z poziomu sterowania wtryskarki Unilog B8, systemu zarządzania i nadzorowania produkcji MES TEMIone.  

2-verschlusskappe-closing-cap

Kolejne prezentacje na targach Interplastica obejmą robota Wittmann Primus 16, o nośności nominalnej 5kg.

3-primus-16

Segment urządzeń termostatujących reprezentowany będzie przez termostat Tempro plus D160 i dwa urządzenia serii Tempro basic C. Termostat Tempro plus D160 wyposażony jest w wysoce wydajną pompę i zapewnia obsługę form wymagających medium o temperaturze do 160° C.

Na stoisku będzie można zobaczyć także suszarkę segmentową Aton primus H120-300-M, urządzenie dozujące grawimetrycznie Gravimax primus G14-M a także młyn zębaty S-Max 3. 

4-aton-primus

Czytaj więcej:
Targi 1283
Roboty 215

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Radziejowicka 108, Adamowizna

Reportaże

Forum