"Wszystko o...": e-Akademia Plastigo

"Wszystko o...": e-Akademia…

zkolenia z zakresu tworzyw sztucznych oferowane przez Plastigo od kilku lat cieszą się sporą popularnością wśród przetwórców tworzyw sztucznych. Firma z Częstochowy w okresie pandemii elastycznie dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynku i wyjątkowych okoliczności.

Niezależnie od sytuacji epidemiologicznej wykwalifikowana kadra to niezwykle ważny element dobrze funkcjonującej firmy. Trudności ze znalezieniem odpowiednich pracowników to jeden z najczęściej zgłaszanych problemów w rozmowie z przedsiębiorcami. Brak kadry bezpośrednio wpływa na obniżenie możliwości produkcyjnych a co za tym idzie uniemożliwia rozwój i obniża możliwości operacyjne. Kiedy ciężko o zrekrutowanie nowych specjalistów, bardzo istotne jest inwestowanie w istniejący zespół oraz poszerzanie wiedzy swoich prawników.

- Choć trwająca epidemia utrudnia nam w dużej mierze możliwość spotykania się w dotychczasowej formie jesteśmy otwarci na współpracę i oferujemy naszym klientom pełne wsparcie w zakresie szkoleń. Oferujemy organizację szkoleń zarówno otwartych (zgodnie z aktualnie panującymi wymogami sanitarnymi) jak i zamkniętych również w formie zdalnej dlatego zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Dodatkowo przygotowujemy filmiki szkoleniowe publikowane na portalu youtube.com w ramach e-Akademii Plastigo zawierające ciekawe informacje z zakresu przetwórstwa tworzyw - komentuje Katarzyna Pichlak, koordynator szkoleń Plastigo.

W ofercie Plastigo znaleźć można cały wachlarz tematów z zakresu przetwórstwa. Od wprowadzenia do świata polimerów, którym jest szkolenie "Wszystko o tworzywach", przez poznanie narzędzia dzięki "Wszystkiemu o formie wtryskowej" czy zaznajomienie się z procesem - "Wszystko o ustawianiu procesu wtrysku" a także jakości "Wszystko o kontroli jakości". W formie zamkniętej szkolenia można w dowolnej formie modyfikować tak, aby jak najlepiej odpowiadały one potrzebom klienta.

W razie pytań odpowiedź znaleźć można telefonicznie: 608 284 489 lub mailowo: szkolenia@plastigo.pl


Źródło: Plastigo

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81
Ciekawy
Ciekawy

Wysłany: 2020-12-18 16:17:58

Filmiki są bardzo dobre. Oby było ich więcej.

MB
MB
*.173.104.64

Wysłany: 2020-12-18 17:36:17

Fajny pomysł z tymi filmikami nawet dla ludzi nie z branży mogą być ciekawe!