Wynajem drukarek 3D w ofercie Verashape

Wynajem drukarek 3D w ofercie…
Firma Verashape wprowadziła do swojej oferty długoterminowy wynajem drukarek 3D.

Niespełna miesiąc po premierze VSHAPER GO, producent drukarek 3D przygotował kolejną nowość dla swoich klientów. Wprowadzając do oferty długoterminowy wynajem oferowanych przez siebie urządzeń, Verashape z pewnością trafi w oczekiwania firm przemysłowych, które nie były w stanie pozwolić sobie na ich zakup.

Wspomniana powyżej drukarka VSHAPER GO, oferowana obecnie w przedsprzedaży, to urządzenie idealne do rozpoczęcia przygody z drukiem 3D, stanowiące odpowiedź na oczekiwania projektantów, twórców, pasjonatów i firm sporadycznie wykorzystujących technologię druku 3D.

- Dostarczając rozwiązania dla przemysłu, spotykamy wielu pasjonatów druku 3D, którzy zwracali naszą uwagę na to, że nasze rozwiązania świetnie sprawdzające się w produkcji lub prototypowaniu, są zbyt zaawansowane technologicznie przy wykorzystywaniu ich na mniejszą skalę - mówi Jacek Wach, marketing manager w Verashape. - To właśnie w odpowiedzi na ich oczekiwania, stworzyliśmy nowy model drukarki, który już znalazł swoich pierwszych nabywców.

- Rozszerzając ofertę o nowy model drukarki oraz świadcząc usługi wykonywania wydruków 3D, nie mogliśmy pominąć oczekiwań wielu firm produkcyjnych, zainteresowanych długoterminowym użytkowaniem naszych urządzeń - dodaje Tomasz Szymański, prezes i założyciel Verashape. - Wynajem drukarek 3D traktujemy jako kolejny, po zlecaniu pojedynczych wydruków, etap rozwoju naszych klientów.

Bez względu więc na to, czy chcemy stworzyć zaprojektowany przez siebie obiekt, czy też wykorzystywać urządzenie w produkcji małoseryjnej, czy po prostu przetestować drukarkę VSHAPER w warunkach przemysłowych zanim zdecydujemy się na jej zakup - możemy przez co najmniej rok cieszyć się pracą przy wsparciu drukarek 3D. W ramach usługi wynajmu długoterminowego producent zapewnia instalację, szkolenie i kompleksowe wsparcie techniczne.

Więcej informacji na stronie internetowej producenta.

VSHAPER


Czytaj więcej: Druk 3D 141 Maszyny 500Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08