Wynajem wtryskarek od firmy Plastigo

Wynajem wtryskarek od firmy…
Zakup i utrzymanie parku niezbędnych maszyn i urządzeń jest bardzo kosztowne, dlatego też wielu przedsiębiorców decyduje się na leasing. Tymczasem od lutego firma Plastigo uruchamia nową, łatwiejszą formę dostępu do niezbędnego sprzętu.

Jak podkreśla Paweł Wójcik, kierownik ds. sprzedaży w Plastigo, oferta wynajmu maszyn jest wynikiem zapotrzebowania ze strony klientów i jest idealnym rozwiązaniem na czas spowolnienia gospodarczego. Wynajem nie angażuje dużych nakładów finansowych, ponieważ należność rozbita jest na miesięczne raty, których większa część sumuje się w przypadku ostatecznego wykupu maszyny - dodaje Wójcik.

Podstawową korzyścią klienta jest uniknięcie konieczności zamrażania setek tysięcy złotych w zakupie nowej lub używanej wtryskarki. Nie musi się też angażować w jej serwisowanie. Oferta wynajmu może okazać się szczególnie korzystna w przypadku pozyskania zlecenia czasowego. Klient ma możliwość rezygnacji w dowolnym momencie umowy oraz z góry zna obowiązujące stawki, a koszt, zależny od okresu wynajmu, dostosowuje elastycznie do potrzeb produkcji i możliwości finansowych.

W długiej perspektywie wynajem jest pod względem zabezpieczenia produkcji równie przyjazny dla użytkownika jak leasing, ale związany jest ze znacznie mniejszymi obostrzeniami - oferta wynajmu nie zawiera opłaty wstępnej i jakichkolwiek kosztów postępowania. Maszynę można wypożyczyć bez deklarowania czasu wynajmu i jest ona dostępna zaraz po podpisaniu umowy.

Czytaj więcej: Wtryskarki 513

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81

FAQ FAQ
*.37.34.30

Wysłany: 2013-02-01 20:26:42

Faktycznie, oferta jest unikatowa. Ciekawe jakie są koszta ??

PlastigoTeam PlastigoTeam
*.138.243.178

Wysłany: 2013-02-06 10:03:59

Proponuje kontakt z Doradca Plastigo http://www.plastigo.pl/page,doradcy,Kontakt_z_doradca_handlowym.html który może przedstawić symulację na konkretną maszynę oraz przekazać wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiam!