Wysoka jakość usług serwisowych Dospel Plastics

Wysoka jakość usług serwisowych… Dospel Plastics otrzymała nagrodę o nazwie Medal Europejski przyznawaną przez Business Centre Club. BCC doceniło profesjonalizm firmy oferującej maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych, świadczony w ramach usług serwisowych. Medal Europejski jest niekomercyjnym i ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest przybliżenie idei Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców. Wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim.

- Otrzymany Medal dopinguje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy na rzecz naszych Klientów - zapewniają przedstawiciele Dospel Plastics. Loża BCC uznała, że usługi serwisowe prowadzone przez częstochowskie przedsiębiorstwo wykonywane są na najwyższym poziomie.

Dział serwisowy Dospel – Plastics zatrudnia kilkudziesięciu fachowców. Zajmują się oni montażem wtryskarek oraz urządzeń współpracujących m.in. wszelkiego typu podajników do tworzyw sztucznych, suszarek, termoregulatorów formy, manipulatorów wszelakiej konstrukcji oraz urządzeń mieszających.

Co ważne ocena podłoża oraz warunków pracy maszyny pozwala serwisantom na dobranie i zamontowanie odpowiedniego rodzaju stóp stabilizacyjnych, które są odpowiedzialne za prawidłową i stabilną pracę maszyny, dzięki doskonałym właściwościom tłumiącym drgania oraz zapewniającym prawidłowe wypoziomowanie.

Ponadto serwis Dospel Plastics oferuje podłączenie układów sterowania, połączeń hydraulicznych, mechanicznych oraz elektrycznych, a także konserwację i przygotowanie do pracy. W ramach serwisu można też przeprowadzić pełne przeglądy techniczne maszyn i urządzeń peryferyjnych. Po pierwszym miesiącu użytkowania od daty uruchomienia urządzenia, firma wykonuje przegląd bezpłatnie. Dodatkowo przez cała dobę Dospel Plastics zapewnia wykonywanie napraw oraz konserwacji w zakresie bezpieczeństwa pracy wszystkich układów maszyny (układu mechanicznego, grzewczego, elektrycznego, hydraulicznego oraz chłodzenia wtryskarki).

Dospel od ośmiu lat jest wyłącznym przedstawiciel dwóch firm: Haitian, która oferuje sprzęt do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz Shini mającej w ofercie peryferia. Szacuje się, że w tej chwili w Polsce działa już ponad 250 wtryskarek marki Haitian o sile zamknięcia HTF 58 – 4000 X.

Czytaj więcej:
Maszyny 592
Nagrody 267

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81