Zbliżają się Targi Symas

Zbliżają się Targi Symas Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, solidna dawka wiedzy inżynieryjnej - tego wszystkiego będzie można doświadczyć w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - Symas. To unikalne w swej tematyce wydarzenie odbędzie się już 10 - 11 października w Międzynarodowym Centrum Targowo - Kongresowym Expo Kraków. Jak co roku impreza połączona będzie z Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - Maintenance.

Symas to spotkanie, na którym nie może zabraknąć przedsiębiorców, inżynierów i specjalistów, odpowiedzialnych na co dzień za efektywne i precyzyjne przetwarzanie oraz bezpieczne magazynowanie produktów sypkich i masowych. Targi co roku gromadzą liderów rozwiązań technologicznych usprawniających obróbkę, sortowanie, filtrowanie, magazynowanie, transport i przeładunek materiałów sypkich. Niezależnie od tego czy problem dotyczy sposobów przechowywania, kontroli poziomu czy odpowiedniej ochrony przed wybuchami pyłów, udział w Targach Symas pozwoli zapoznać się z najlepszymi dostępnymi na rynku technologiami.

Szeroki wachlarz rozwiązań prezentowanych przez tegorocznych Wystawców spełni oczekiwania przedstawicieli każdej branży. Różnorodność oferty będzie odpowiedzią na specyficzne potrzeby w przedsiębiorstwach. To tutaj rozwiązanie dla swojej firmy odnajdą przedstawiciele zarówno branży spożywczej, jak i chemicznej, rolniczej, budowlanej czy też wydobywczej. Będą oni mogli spotkać się z ponad 200 Wystawcami z całej Europy, wśród których będą m.in. takie firmy jak: Nord Napędy, Sew-Eurodrive, Lenze, Thiele GmbH & Co. KG, Sternet, Endress+Hauser, Groeneveld, Ofama, Haver& Boecker, Archimedes.

Targi Symas


Wystawcy targów Symas i Maintenance zaprezentują maszyny, urządzenia i usługi w 4 specjalnych strefach tematycznych. Pierwszą z nich będzie Strefa Atex, gromadząca firmy oferujące technologie dla obszarów zagrożonych wybuchem mieszanin pyłowo-powietrznych, gazów czy mgieł. W Strefie Cementowo-Wapienniczej odwiedzający zapoznają się z nowościami technologicznymi używanymi w kopalniach kruszyw, cementowniach, betoniarniach i zakładach produkujących materiały budowlane. Kolejną będzie Strefa Outsourcingu, w której Wystawcy zaprezentują alternatywy dla tradycyjnego utrzymania ruchu w postaci usług całościowego lub sektorowego outsourcingu utrzymania ruchu świadczonych przez specjalistów. Ostatnia ze stref tematycznych to „Przemysł 4.0”, w której zostaną pokazane najnowsze trendy w cyfryzacji i automatyzacji rozwiązań przemysłowych oraz możliwości, jakie niesie ze sobą czwarta rewolucja przemysłowa.

Targi Symas i Maintenace obfitować będą również w dużą porcję praktycznej wiedzy inżynierskiej, dzięki dwóm towarzyszącym konferencjom - "Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich" i "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu".

Czytaj więcej:
Targi 1283