Zbliżają się targi EPLA w Poznaniu

Zbliżają się targi EPLA w…
Międzynarodowe Targi Poznańskie rozpoczęły przygotowania do drugiej edycji targów EPLA, poświęconych branży tworzyw sztucznych.

Imprezę zaplanowano w dniach 2-4 lutego przyszłego roku. W Poznaniu pojawią się na niej specjaliści z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, którzy będą mieli okazję do wymiany cennych informacji oraz podzielenia się doświadczeniami z innymi osobami z branży.

W trakcie wystawy zaprezentowane zostaną maszyny, narzędzia i urządzenia do przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych, produkty i półfabrykaty, dodatki i komponenty do produkcji. Oczywiście prezentowane będą również technologie używane w przetwórstwie gumy i tworzyw sztucznych oraz technologie recyklingu.

Dzięki współpracy MTP z Politechniką Poznańską i Stowarzyszeniem Technicznym Tworzywa Sztuczne odbędą się seminaria i wykłady m.in. na temat innowacyjnych technologii wtryskiwania i wytłaczania, szeroko pojętych nanokompozytów i nowoczesnych metod badań. Organizatorzy chcą w trakcie seminariów skupić się nad takimi zagadnieniami jak choćby: sposoby zmiany palności tworzyw sztucznych, możliwości modyfikacji polipropylenów, nowoczesne techniki łączenia i zastosowania gumy, technologia odlewania rotacyjnego, tendencje w recyklingu tworzyw sztucznych.

Pierwsza edycja targów EPLA ściągnęła do Poznania blisko 60 firm z kraju i zagranicy oraz ok. 2 tys. zwiedzających.

EPLA 2009


Czytaj więcej: Targi 1026

brak
 

Lider polskiego rynku targowego, organizator targów m.in. Taropak, Pakfood, Epla, Poleko, Budma

Polska


Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08