Zmiana terminu targów INNOFORM

Zmiana terminu targów INNOFORM…

Po konsultacji z wystawcami oraz partnerami biznesowymi Zarząd Bydgoskiego Klastra Przemysłowego oraz firmy Targi w Krakowie - organizatorzy Międzynarodowych Targów Kooperacji Narzędziowo-Przetwórczej INNOFORM - podjęli decyzję o ich przełożeniu na 27-29 września 2022 roku.

„Decyzja była bardzo trudna, ponieważ wiele osób liczyło na spotkania twarzą w twarz w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Jednak z powodu rosnącej 5 fali pandemii w Polsce oraz z uwagi na dobro społeczne zmiana terminu targów, sugerowana przez wielu wystawców, jest konieczna” - głosi oficjalny komunikat.

- Wierzyliśmy, że po blisko dwóch latach przerwy uda się zorganizować targi stacjonarne i stworzyć najlepszą z możliwych przestrzeń do wymiany branżowych kontaktów. I chociaż zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównym Inspektorem Sanitarnym targi mogą się odbywać, zdecydowaliśmy że ich organizacja w aktualnych warunkach mogłaby znacząco wpłynąć na frekwencję wydarzenia. W trosce o najwyższą jakość targów i z szacunku do naszych klientów nie chcemy podejmować takiego ryzyka - podkreśliła Grażyna Grabowska, prezes targów w Krakowie.

innoform
FRANEK
FRANEK
*.66.68.36

Wysłany: 2022-02-08 11:41:06

kolko wzajemnej adoracji

Reportaże

Forum