Znakowanie produktów techniką nadruku równoległego

Znakowanie produktów techniką nadruku równoległego
Firma Kangur Electronics z Dębicy opracowała nową drukarkę przemysłową do znakowania produktów. Cechą wyróżniającą urządzenia XRjet 2H jest to, iż posiada ono kilka głowic drukujących podpiętych do jednej stacji sterującej. To nowość w segmencie znakowania, ponieważ większość producentów ogranicza się do zainstalowania wyłącznie jednej głowicy drukującej.

Modyfikacja wprowadzona w drukarce XRjet 2H pozwala na równoczesny druk równoległy. Rozwiązanie takie pozwala znacznie obniżyć koszty w procesie produkcyjnym, nie obniżając przy tym wysokiej jakości nadruków.

Urządzenie znakujące XRjet 2H może być zastosowane m.in. w zakładach posiadających kilka linii produkcyjnych, na których równocześnie znakowane są produkty taką samą treścią. Wystarczy wówczas jedna stacja sterująca, która umożliwia obsługiwanie wszystkich głowic równocześnie.

Kangur Electronics to spółka założona w 2011 roku. W ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju urządzenia elektroniczne dla rolnictwa i przemysłu, jak np. drukarki przemysłowe czy sortownice.

Kangur Electronics


Czytaj więcej: Maszyny 478 Drukowanie 48